999 rezultate për

duart

Lushtaku si Maradona tymos puron në stadium, Thaçi duartroket kurse Veseli qesh Sami Lushtaku ishte një nga mysafirët VIP në takimin ndërmjet Kosovës dhe Ishujve Faroe në Ligën e Kombeve. Lushtaku,
Nëse doni që duart t’ju duken 5 vjet më të reja, mësoni këto sekrete Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri pasi duhet t'i shtrëngojmë ato me njëri tjetrin.
Ky person është hit në rrjetet sociale, e vëreni veçantinë e tij (VIDEO) Njihuni me Jeffin, atë që e quajnë "Popeye i jetës reale". Video e tij është përhapur shumë, për shkak të karakteristik
Mësoni arsyen tmerruese pse dikush nuk u jep dorën kur e takoni (VIDEO) Përse përshëndetja ndaj dikujt duke i dhënë dorën nuk është e preferuar? Sepse duart janë shumë të ndjeshme dhe shumë
Ky është gjesti i Messit që u duartrokit nga tifozët (VIDEO) Barcelona tregoi të gjithë fuqinë e saj në javën e tretë të kampionatit spanjoll. Në “Camp Nou”, katalanasit shkatër
Student në master, italianët venë duart në kokë kur kapin "skifterin" shqiptar Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar, i cili akuzohet për disa vjedhje në Italinë e veriut. 26-vjeçari sh
Nëse bashkoni këto vija në duart tuaja, keni këtë karakteristikë Psikoterapistja Ellen Goldberg ka zbuluar sekrete duke përdorur ‘palmistrinë’ për të parashikuar dashurinë dhe martesën.
Flet biznesmeni në Cërrik: Si mi morën nga duart 14 milion lekë Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme Cërrik dhe nga raportimet e para mësohet se është grabitur një pikë valutore.
Muskujt, çelësi për të jetuar sa më gjatë Njerëzit që kanë muskuj të fortë kanë më shumë gjasa të jetojnë më shumë sesa njerëzit më të dobët, sipas hulumtimeve të
Reagim prej 40-vjeçari/ Topi në duart, por shikoni çfarë bën Donnarumma Napoli ka barazuar rezultatin 2-2 përballë Milanit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Serie A. Në minutën e 6
E pabesueshme, Ronaldo mërzitet kur shënon Mandzukic (VIDEO) Ronaldo ka humbur një rast shumë të artë për të shënuar golin e parë më Juventusin, por ai nuk ka arritur që ta dërgojë
I hoqi reçipetat dhe i futi duart në vend intim anglezes, habit deklarata e shqiptarit Bëri bujë në media pak ditë më parë lajmi se një shqiptar është arrestuar në Greqi pasi i kishte hequr reçipetat dhe kis
Mbështillni duart dhe këmbët me letër alumini për këtë arsye Në fillim mund të jeni skeptik në lidhje me këtë, por përdorimi i folisë së aluminit shkon përtej mbështjelljes së ushqi
Milani fërkon duart, ja çfarë ka thënë Sarri për Bakayoko Trajneri i Chelsea, Maurizio Sarri ka konfirmuar se synimi i Milan, Tiemoue Bakayoko mund të largohet në huazim por “për
3 trajtime në shtëpi për të rinuar lëkurën e duarve! Duart tona kanë një lëkurë shumë të hollë dhe të ndjeshme. Pikërisht për këtë kërkojnë kujdes të veçantë. Disa faktorë m
Po këndonin në shesh, ky është gjesti i duartrokitur i këngëtarëve pasi filloi këndimi i ezanit (VIDEO) Maratona e Këngës ishte mbrëmë në Kavajë duke mbledhur aty mijëra banorë të qytetit si edhe të zonave përreth. Një mo
Hiqni celularin nga duart dhe do të jeni të lumtur Për shumicën e njerëzve celulari është një varësi, një mjet pa të cilin nuk bëjnë dot, e nëse nuk e këmi me vete, ndihem
Skandaloze, burri në moshë i fut duart vajzës në autobuzin e Kamzës (VIDEO) Manjakët në urbanë janë kthyer në shumë shqetësues për femrat. Duke pasur një fluks të madh të udhëtarëve, ata gjejn
Mënyra se si i mbani kapur duart me partnerin flet shumë për lidhjen tuaj (FOTO LAJM) Të gjithë ata që e kanë provuar dashurinë, e dinë se sa ndjenjë e e bukur është të ecësh ose të shëtisësh për krahu me p
SKANDALOZE/ Manjaku u fut duart vajzës në mes të Tiranës Mëngjesin e sotëm në urbanin e linjës së Kamzës një burrë nuk ka përmbajtur epshet e tij dhe me stil ul dorën sipër fust