999 rezultate për

duart

Pjerin Ndreu shpërthen kundër Berishës: Plakut i mbajnë duart era gjak! Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ditën e sotme është akuzuar nga ish-kryeministri SAli Berisha, se ai ka lidhje me të ngusht
Duartrokitje për Ronaldon dhe selfie me një tifoz, çfarë nuk u pa mbrëmë (VIDEO) Cristiano Ronaldo u rikthyer mbrëmjen e kaluar në stadiumin ku nisi karrierën si futbollist profesionit “Old Trafford”.
Orgji e ministrave me dashnoret? Artan Hoxha: Po u hapen kamerat e Santa Quarantas do ketë spektakël Artan Hoxha ka deklaruar ditën e sotme pas arrestimeve të bujshme disa fakte interesante për Escobarin e Ballkanit, Klem
Mësoni arsyen pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa të lidhura ë gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mba
Lot dhe duartrokitje në derbin suedez, i jepet lamtumira e fundit futbollistit shqiptar (VIDEO) Në datën 11 tetor u nda nga jeta futbollisti me origjinë shqiptare, Labinot Harbuzi pas një ataku kardiak. Ai ka qenë pj
Zbuloni mesazhet që i keni dhënë me veprime partnerit kur keni dalë në takim Përshtypja e parë është shumë e rëndësishme, prandaj kujdesemi shumë që në takimin e parë të mos bëjmë asgjë të gabuar.
Shikojini duart tuaja me kujdes, këto janë shenjat e rrezikut Ndryshime të llojllojshme në shuplakat dhe gishtat tanë mund të tregojnë problemet në pjesët e tjera të trupit, prandaj
"Larg duart nga Salah" Mohamed Salah po kalon një moment aspak të mirë. Egjiptiani ka përfunduar në qendër të kritikave, por të shumtë janë edh
Sakrifica e këtyre nxënësve për shkollën është e admirueshme (VIDEO) Fëmijët e vegjël në rrethin e Assam, Biswanath rrezikojnë jetën e tyre çdo ditë për të shkuar në shkollë. Në një vide
Do t’ju përlotë, e vërteta e trishtë që fshihet pas kësaj pikture të famshme Në një fshat të vogël afër Nurembergut, jetonte një familje me 10 fëmijë. Për të siguruar ushqim e strehim për familjen,
Zbulohet shkaku: Ja pse ju dridhen duart! Ndoshta dridhja e duarve ka filluar së fundmi. Ose mbase po përkeqësohet edhe më shumë. Me siguri ka nisur gradualisht.
I theu duart e këmbët dhe e qëlloi me sëpatë, detajet mbi tmerrin në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Manëz të Durrësit. 61-vjeçari quajtur Medi Koleci ka dhunuar më send
Duart i paskemi larë gjithë kohës gabim, ja si duhet Edhe pse të gjithë e dinë se të lash duart është në të mirë të shëndetit, hulumtimet kanë treguar që është një numër i
Kreu i bandës, kush është shkodrani që vrau me duart e tij bashkëshorten 15-vjeçare Policia e Shtetit ditën e sotme ka bërë me dije se ka shkatërruar grupin kriminal "Bajri" në Shkodër. Në pranga janë
Joao Mario: Do i fitoj edhe zemrat e tifozëve Interi vazhdon që të planifikojë ringritjen e tij dhe duket se është në hapat e duhur. Megjithëse nuk ka pasur një start
Zbuloni mesazhet që i keni dhënë me veprime partnerit kur keni dalë në takim Përshtypja e parë është shumë e rëndësishme, prandaj kujdesemi shumë që në takimin e parë të mos bëjmë asgjë të gabuar.
Shkruajti histori me Milanin, tani Berlusconi blen klubin e ri Ish-pronari i klubit të Milanit, Silvio Berlusconi nuk ka hequr dorë nga futbolli. Tashmë raportohet se ai do të bl
Sa shpesh duhet të lani duart, çarçafët apo flokët? Pak kohë më parë AllYou.com pyeti lexuesit sa shpesh i lanin çarçafët. Rezultoi se pjesa më e madhe i ndërronte këto të
“Dy gra?”, këngëtarja i nxjerr sekretin Ledri Vulës (VIDEO) Këngëtarja dhe modelja shqiptare Taraku prej kohësh është kthyer në një personazh shumë të komentuar në mediat rozë dhe
Studimi/ Ja arsyeja se pse nuk duhet ti lani shpesh duart Të gjithë kemi mësuar që duart duhen larë para se të ulemi në tryezë, pas ushqimit, kur shkojmë në tualet, kur kthehemi