999 rezultate për

duart

Duart e nënës sime më mësuan ç’është mirënjohja Një djalosh shkon të paraqesë kurrikulumin e tij, për të provuar të pranohet si menaxher në një ndërmarrje të fuqishme.
Shikojini me kujdes, çfarë ju thonë duart për shëndetin Ndryshime të llojllojshme në shuplakat dhe gishtat tanë mund të tregojnë problemet në pjesët e tjera të trupit, prandaj
Elvis Naçi i merr nga duart Luisit thesin me kanoçe dhe i thotë se nuk do ta bëjë më (VIDEO) Elvisi ka dalë të gjejë djalin e vogël të familjes Çuko, Luisin. Elvisi: Doja ta shikoja vetë djalin si punonte, po s
Sharë e pështyrë, Meta dhe Rama shtrëngojnë duart për sytë e botës (FOTO LAJM) Akuzat mes Ramës dhe Ilir Metës kanë qenë të forta gjatë viteve të fundit me një rivalitet, të cilin nuk e kanë patur ed
EMRAT/ Mbyti gruan me duart e tij, kush është çifti Hysa në Gramsh Mëngjesin e sotëm një krim brenda familjes ka ndodhur në fshatin Grekan të Njësisë Administrative Sult në Gramsh. Sht
Burri mbyt me duart e tij gruan në Gramsh Krim në familje në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një 35-vjeçar me inicialet A.H ka mbytur bashkëshorten e tij në fs
I dha duart martesës, Grida duket më e lumtur dhe më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Grida Duma është e divorcuar tashmë nga një martesë më shumë se 10 vjeçare me bashkëshortin e saj, të cilin e ka patur e
Chelsea mund të bjerë në duart e njeriut më të pasur të Anglisë Pronari i Chelsea-t Roman Abramovich raportohet të jetë gati t’i shesë klubin miliarderit britanik Sir Jim Ratcliffe i c
U duartrokit nga tifozët e Betisit pas super golit, Messi: S’më ka ndodhur kurrë më parë Lionel Messi edhe një herë tjetër ka treguar se vijon të mbetet një nga lojtarët më të mirë në botë. Ai mbrëmjen e d
FANTASTIKE/ Jo vetëm në stadium por edhe në restorant tifozët duartrokasin Ronaldon (VIDEO) Juventusi fitoi me rezultat 3-0 në Allianz Stadium ndaj Atletico Madridit dhe kështu u kualifikua në çerekfinale të Ligë
E vendos gjykata! Rama lan duart nga dhunimi i familjeve në Tiranë Kryeministri Rama ka reaguar në lidhje me skandalin që po zhvillohet që prej mëngjesit të sotëm në Tiranë, ku dy familje
I riu në Kamëz i arratiset "nga duart" policisë Një qytetar i cili ishte ndaluar për kontroll rutinë nga patrulla e përgjithshme e policisë në Kamëz, është arratisur pa
Dëshmitë tronditës: Djali i dehur mbyti nënën e moshuar me duart e veta Djali i dehur mbyt nënën 85-vjeçare të cilën e dhunonte prej kohësh për shkak se ishte i alkolizuar. Edhe në momentin që
E vërteta e trishtë që fshihet pas kësaj pikture të famshme Në një fshat të vogël afër Nurembergut, jetonte një familje me 10 fëmijë. Për të siguruar ushqim e strehim për familjen,
Gazetarja mbush duart me hashash në Shqipëri Për të vërtetuar që në Shqipëri mund të gjesh me të vërtetë drogë, ka udhëtuar drejt Jugut të vendit gazetarja e Rai New
Galliani: Ja si ia rrëmbyem nga duart Donnarumman Interit Në vitin 2013, Milani pagoi 250 mijë euro, për portierin e së tashmes dhe së ardhmes Gianluigi Donnarumma. Debutimin
365 persona kërkojnë të armatosen në Kosovë Një 25 vjeçari të mërkurën në Ferizaj i morri jetën një i mitur (17 vjeçar) me armë zjarri. Përpos në vrasje si kjo,
E tmerrshme, si po hamë plastikë çdo ditë me duart tona Plastika po kontaminon trupat tanë, konfirmojnë shkencëtarët për herë të parë. Grimca të vogla plastike janë gjetur te ç
Më thuaj si e mban telefonin, të të them çfarë personaliteti ke #1 Të mbash celularin me një dorë dhe të shkruash më gishtin e madh. Nëse ju e mbani celularin me një dorë dhe njëkohësi
Duke udhëtuar me Arbanën që në 2016, fiksimi i partnerit të ri të moderatores (FOTO LAJM) Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Gris