E FUNDIT/ Koronavirusi i merr jetën 21 vjeçares tek Infektivi
999 rezultate për

duart

COVID-19, si të mbroheni nëse po shkoni të votoni në Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut zhvillon sot zgjedhjet e parakohëshme, por ndërkohë situata nga COVID-19 nuk ka mbaruar akoma. Ndi
Cilat janë shkaqet e duarve të fryra në mëngjes? Të zgjohesh me duart e fryra e të pyesësh veten: çfarë po më ndodh? Kjo situatë tipike mund të ndodhë, madje, shpesh na
Rekordi i Buffon, Sarri: Është një legjendë, vetëm duartrokitje Trajneri i Juventus, Maurizio Sarri, ka lavdëruar ikonën italiane të futbollit, Gigi Buffon, për rekordin e vendosur në
Pipero kërkoi të detyrohet me ligj, pse duhet të mbajmë maskë gjatë kësaj pandemie? Një ditë më parë, mjeku Pëllumb Pipero tha se ka ardhur koha që mbajtja e maskës në ambiente të mbyllura të bëhet e dety
Mumifikoi me duart e saj të bijën, zbardhet misteri i uthullës dhe vajit Ngjarja e rëndë ka tronditur jo vetëm Tiranën por mbarë opinionin shqiptar ku deri më tani thuhet se nënë e bijë u sakri
53 vite të martuar, çifti ndërron jetë në të njëjtën ditë me duart e bashkuara (FOTO LAJM) Një çift të cilët ishin të martuar për më shumë se gjysmë shekulli, humbën jetën në të njëjtën ditë si pasojë e Covid 19
Sot Man.City - Liverpool, "citizens" do të duartrokasin kampionët e rinj Në fundjavë Liverpooli u shpall kampion i Premierligës pasi që Chelsea mundi Manchester Cityn. E pikërisht ndaj Manch
Pret një fëmijë me Eduartin, kush është ish-bashkëshorti i Arbanës që u fsheh gjithmonë (FOTO LAJM) Lidhja e Arbana Osmanit me Eduartin, regjisorin e programit të saj bëri mjaft zhurmë në media derisa çifti e pranoi publ
Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt për atentatin brenda hotelit: I vrava, pasi më plagosën Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar
Britaniku 15-vjeçar shpik orën që ju paralajmëron për të mos e prekur fytyrën Në kohën e pandemisë, prekja e fytyrës është një shprehi që mund të shndërrohet në veprim fatal për disa njerëz pasi dua
Eduart Lamaj zbulon si u bë plani i ekzekutimit të dy biznesmenëve: Thirra çunat dhe i maskova Një dëshmitar okular ka zbardhur me detaje se çfarë ndodhi mbrëmjen e 30 majit në hotelin lokal ku punonte si banakier d
Morën 10 mijë euro për të kuruar autorin e vrasjes së dyfishtë, mjekët përfundojnë në burg Eduart Lamaj, i arrestuari i parë i atentatit me dy të vrarë në Laç, u plagos gjatë atentatit dhe u kurua në një klinikë
Flet mjeku që kuroi Eduart Lamajn: E gjeta në narkozë, mbaja përgjegjësi nëse më vdiste në dorë Dy mjekë kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen se mjekuan ilegalisht autorin e dyshuar për vrasjen e dy biznesme
Lazio me gjest për tu duartrokitur para ndeshjes me Atalantën Përpara ndeshjes së sotme Atalanta-Lazio në kuadër të javës së 27-ë të kampionatit italian, përfaqësuesit e klubit bardh
Kjo është makina superluksoze e autorit të vrasjes së dyfishtë në Laç (FOTO LAJM) Ditën e sotme policia e shtetit vuri në pranga shtetasin Eduart Lamaj, i akuzuar për ekzekutimin e dy biznesmenëve në zo
Zbardhen pamjet e atentatit në Laç: Si u ekzekutuan dy biznesmenët e njohur (VIDEO) Vazhdojnë hetimet në lidhje me atentatin e 30 mat në Laç ku u ekzekutuan dy biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Gjergji.
Në pritje të fëmijës me Arbanën, por si i ka marrëdhëniet Eduarti me djalin e moderatores (FOTO LAJM) Eduart Grishaj është në pritje të fëmijës së tij të parë me moderatoren Arbana Osmani, e cila ka edhe një djalë nga mart
Fituan titullin e 8 rradhazi, Flick: Unë vetëm mund t’i duartrokas Intervistuar nga "SKY Sport Deutschland" , trajneri i Bayern Munich Hansi Flick komentoi fitoren e titullit:" Ka qenë nj
E ka shkrepur Eduarti, kjo është foto e preferuar e Arbanës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka ndarë herë pas here foto të ndryshme të realizuara gjatë seteve fotografike me pa
Berisha zbardh skandalin në Lezhë: Eduart Ndreca me fisin menaxhojnë tokën Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar plantacionet e drogës në Lezhë. Duke përmendur edhe emra, ai tregon lidhjet e