999 rezultate për

duar

"I kam debulesë", s'do ta besoni si i këndon Ermal Fejzullahu këngët e jugut (VIDEO) Ermal Fejzullahun jemi mësuar ta dëgjojmë duke kënduar balada, këngë ritimike e ndonjëherë këngë të zonës së veriut, por
"Aman mos i tregoni", Eduarti bën "pakt" me ndjekësit kundër Arbanës (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i p
Do vini duart në kokë, sa i kushtoi unaza e martesës këngëtares së famshme (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gwen Stefani dhe partneri i saj, këngëtari Blake Shelton janë fejuar, pas pesë vitesh së bashku. 51-
3 mite rreth shëndetit që nuk janë të vërteta Qysh prej shumë viteve, plot shprehi e njohuri kanë mbetur në kokën tonë. Megjithatë, pyetja është se a na kanë mësua
U lanë pa aprovim për të kandiduar, si e pritën ish-deputetet e PD Ish-deputetët e PD-së, Ervin Salianji dhe Luan Baçi, reaguan në lidhje me listën e përgatitur nga Komisioni i Vlerësimit
Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
Prej orësh në polici, lirohet ish-deputeti Eduart Ndocaj Pas disa orësh ndalim nga policia, ish-deputeti, Eudart Ndocaj është lënë i lirë nga policia. Ndocaj u arrestua parad
Me urdhër të Ramës, momenti i arrestimit të Eduart Ndocajt (VIDEO) Ky është momenti kur policia e Lezhës ka shoqëruar ish-deputetin Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si kaubojsi. Shk
E sekuestruan me bujë, SPAK "ul kokën" dhe i rikthen mjetin e blinduar Lulzim Berishës Gjykata e Posaçme liron nga sekuestroja dhe i kthen automjetin e blinduar BMW të Lulzim Berishës. Makina e blinduar e
Nuk ju kujtohet titulli i këngës? Google ju vjen në ndihmë Google ka një opsion të shkëlqyeshëm që mund t’ju ndihmojë të kujtoni titullin e këngës që keni në kokë. Mjafton të fish
Rama po përçan PD? U bën thirrje militantëve demokratë për të kandiduar si deputet për PS Kryeministri Edi Rama u ka bërë sërish thirrje shqiptarëve të bëhen pjesë e zgjedhjeve duke shprehur dëshirën për t'u bë
Kujdes ku vini duart! Këto vende janë burim sëmundjesh serioze Me përhapjen e COVID-19 është më e rëndësishme se kurrë të bëni kujdes se ku vini duart, megjithatë ky virus nuk është i
Erdogan kërcënon hapur: Ata që godasin flamurin tonë do t’u priten duart! Rexhep Tajip Erdogan ka kërcënuar sërish Greqisë, pas mbledhjes së kabinetit. “Ne kemi makthe për ata që nuk heqin do
Dekonspiroi aksionin top sekret, ky është polici nën akuzë Një zyrtar i policisë së Elbasanit është marrë zyrtarisht i pandehur për dekonspirimin e një aksion top sekret të RENEA-
Tottenham shpejton për të "blinduar" Son, i ofron kontratën e re Klubi i Tottenham dëshiron ta blindoj futbollistin korean, Heung Min Son. Performancat fantastike këtë sezon të Son e
Pritjes i erdhi fundi, vjen në jetë Dielli i Arbanës dhe Eduartit (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë prindër. Pak minuta më parë regjisori ka ndarë në Instagram një foto teksa
E kishit menduar, sa është paga vjetore e një astronauti? Astronautët e NASA-s mund të llogarisin në një maksimum të një kategorie të oficerëve federalë GS-15, e cila është e bar
ZYRTARE/ Van Dijk i nënshtrohet operacionit në gju Virxhil Van Dajk do të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushave. Mbrojtësi holandez do t’i nënshtrohet ndërhyrjes
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show b
Atentati në Malësi të Madhe: 19 vjeçari pranon krimin, tregon përse qëlloi shefin e policisë Ilirjan Hasanaj, i cili një ditë më parë u vetëdorëzua në polici ka pranuar se është ai autori që qëlloi me armë drejt s