999 rezultate për

duam

Marcelo: Te Reali jemi të pangopur, kur fitojmë një trofe e duam menjëherë tjetrin Marcelo mezi pret të rikthehet në fushë, të triumfojë sërish, sepse kjo është ADN e klubit ku bën pjesë, më të titulluar
Kurti: Duam dialog me parime, takimi i ardhshëm varet nga Brukseli Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se kalendari i dialogut të ardhshëm mes Kosovës e Serbisë varet n
Mbrojti Teatrin por nuk u prit mirë, reagon ashpër Adrola Dushi (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi reagoi dje në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar duke publikuar poezinë e të madhit At
5 klishe për gratë dhe marrëdhëniet intime që kanë thyer tabutë Për gratë, seksi është më pak i rëndësishëm, gratë mëkatojnë shumë për romancën, gratë nuk bëjnë seks pa dashuri, etj. T
Ceferin: Duam emrat e skuadrave për garat evropiane, shtetet të vendosin për fatin e kampionateve Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ia ka lënë në dorë shteteve të vendosin për fatin e kampionateve. Numri një i
"Ëndrra ime? Të gjithë e dinë, por nuk duam të them asgjë" Nuk e ka thënë haptas, por Simone Inzaghi e ka në mendje titullin në Serie A këtë sezon, për herë të parë si trajner.
Kërcënohet Lavezzi, duam para ose do do të publikojmë videon erotike me partneren (FOTO LAJM) Ezequiel Lavezzi nuk po jeton ditët e tij më të mira. Ish-futbollisti argjentinas, i cili po kalon karantinë për shka
''Duam pagën e luftës'', 250 punonjës fasonerie në Vlorë ngrihen në protestë Vijojnë protestat e punonjësve të fasonerisë të cilët ende nuk kanë marrë një përgjigje përsa i përket pagës së luftës.
"Duam me tifozë", Bardhi ndez ndeshjen: Maqedonia mposht Kosovën falë eksperiencës Shqiptari i talentuar Enis Bardhi, i cili mban veshur fanellën e Maqedonisë së Veriut ka thënë se përfaqësuesja e tij e
I izoluar për shkak të koronavirusit, Bale: Duam të luajm, por jo shpejt Periudha e izolimit për shkak të pandemisë së koronavirusit është e vështirë për të gjithë njerëzit dhe sidomos për futb
Flasin Roshi dhe Balaj: Nëse kthehemi në Shqipëri duam të luajmë te ky ekip Odise Roshi dhe Bekim Balaj janë dy miq shumë të mirë, teksa kanë kaluar shumë kohë bashkë. Pikërisht edhe tani, ndonëse
Familja nga Maliqi në kushte të vështira, dy vajzat: Nuk e përballojmë dot jetën! Gazetari i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët”, Ferit Lika udhëtoi së bashku me stafin e emisionit takuan mësuesen kuj
Nën ''ethet'' e pandemisë, infermierja 21 vjeçare bën gati testamentin (FOTO LAJM) Një infermiere 21-vjeçare ka treguar se si është shkruar testamenti i saj, sepse ka frikë se mos mund të vdiste nga koro
Verë e "nxehtë" pritet te United, Solskjaer: Jemi klub i madh, do të blejmë futbollistët që duam Përkundër faktit që Manchester United zë vetëm vendin e pestë në renditjen e Premier League-s këtë sezon, klubi anglez d
"Alo, Edi jam'', qytetarja i kërkon kryeministrit qumësht nga telefoni Kryeministri Edi Rama ndodhet në një komunikim live me qytetarët teksa po merr në telefon me radhë ata që kanë adresuar
12 ide dekori që do ta kthejnë shtëpinë tuaj në një parajsë të vërtetë! (FOTO LAJM) Si rregull shtëpia është vendi ku shpenzojmë një pjesë të mirë të kohës. Dhe sigurisht në ato kohë që i dedikojmë shtëpi
Ndalohet edhe ecja në këmbë, Rama merr masat drastike: Do merrni gjoba Qeveria ka marrë masa edhe më të forta kundër "betejës" me koronavirus. Rama njofton: DUKE NISUR NGA SOT, ÇDO DITË N
Klopp: Nuk duam të luajmë me stadiume bosh, sot futbolli dhe ndeshjet nuk kanë rëndësi fare Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka shkruar një letër për tifozët e skuadrës së tij pas situatës së vështirë të krij
Infermierët e Spitalit të Durrësit: Duam të shohim analizat, pse jemi në karantinë? Pasi ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu deklaroi se rezultatet e një reparti të spitalit të Durrësit, ku ishte
"Nuk është grup i lehtë, kështu e menduam edhe Andorrën", Duka komenton shortin U hodh ditën e sotme shorti për Ligën e Kombeve, teksa Shqipëria u shortua në Grupin 4 të Ligës C, së bashku me Lituanin