999 rezultate për

druri

Biçikleta më e çuditshme në botë (FOTO LAJM) Të gjith jemi mësuar që të shohim modelin e thjeshtë të biçikletave të zakonshme me dy rrota, por ky është një model i v
Ja se si vrapon 125 metra mbi ujë (VIDEO) Aftësitë e murgjërve në Tempullin Shaolin shpesh na lë të habitur, një ndër to është dhe aftësia që ka shpalosur ky murg
Wasserstein mbushësi prej druri për smartfonë (FOTO LAJM) Mbushësi prej druri përmes WiFi-së, Wasserstein është pajisje shumë e dobishme në tavolinën e punës e stërmbushur me gjë
Shikoni se si goditet ky vogëlush (VIDEO) Gjithmonë nëse jemi të shoqëruar nga fëmijët duhet të bëjmë kujdes dhe të dimë se ato janë mirë. Në këtë video ju do të
Njeriu që paketoi veten në kuti nga Londra për në Australi (FOTO LAJM) Australiani Reg Spiers personi i cili në mungesë të shumës monetare u detyrua që të postonte veten e tij në një kuti pre
Ja çfarë i duhet shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Parketi i drurit është një kombnnim që i duhet shtëpisë suaj. Përveçse është një model i cili i jp një pamje ndryshe sht
"Rregulli i drurit" në shkolla, i kujt është faji? Një debat mjaft i nxehtë është krijuar ditët e fundit pas qarkullimit të videos ku shihet qartë sesi mësuesja ushtron dh
Mobiljet e drurit stili i duhur për shtëpinë (FOTO LAJM) Mobiljet e drurit janë të duhurat që secili nga ne mund të përdorë në ambjentet e tij të shtëpisë. Druri është një mater
Makinë elektrike prej druri (FOTO LAJM) Liu Fulong, nga Kina ka ndërtuar makinë elektrike nga druri. 48 vjeçari ka punuar për tre muaj me rradhë për arritjen e
Shpendi e pret drurin e vjetër në Prishtinë (FOTO VIDEO) Shpend Ahmeti ka marrë sot një detyrë, që të presë një dru shumë të vjetër, i cili gjendej prej shumë kohësh pranë hotel
Në flakë një kompani e përpunimit të drurit në Librazhd Paraditen e sotme, në Librazhd është përfshirë nga flakët një kompani e përpunimit të drurit, ndërsa mbeten të paqarta s
Zjarri shkrumbon punishten e përpunimit të drurit në Fushë-Krujë Një mobileri është shkrumbuar nga zjarri në fshatin Larushk të Fushë-Krujës rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm. Zjar
Ekipi televiziv gjen 8, 5 mln dollarë në një kuti druri (FOTO-LAJM) Një ekip televizioni gjetën plot 8,5 mln dollarë në një kuti druri brenda një shtëpie në Silvertown, në lindje të Londrë
Një hotel jo si të tjerët (FOTO-LAJM) Një kal gjigant i ngjashëm me Kalin e Trojës ndodhet në Belgjikë. Bëhet fjalë për një hotel me strukturë druri i vendosu
Pamje tronditëse nga një aksident në Kinë (FOTO LAJM) Një aksident që ka ndodhur në Kinë është përjetuar shumë keq jo vetëm nga ata që e jetuan por edhe nga ata që kanë parë
Koka firmos ndalimin e eksportit të qymyrit të drurit Ministri i Mjedisit, Lefter Koka ka firmosur vendimin që ndalon eksportin e qymyrit të drurit. Vendimi vjen për shkak të
Në Maqedoni sot mbillen 5 milionë fidanë Me moton "Mbill shëndet! Mbille ardhmërinë tënde!" sot realizohet aksioni tradicional "Dita e drurit - mbille ardhmërin
Mbillen 5 mln fidanë në Ditën e Drurit Me moton "Mbill shëndet! Mbill ardhmërinë tënde!" në ditën e Drurit do të mbillen pesë milionë fidane në mbarë Maqedonin
Një makinë prej druri Një ish-punonjës në kompaninë Volksëagen ka arritur të krijojë duke gdhendur dru, një makinë VW Beetle. Momir Bojic s
Mjedisi, emergjencë kombëtare Ministri i Mjedisit Lefter Koka e cilësoi situatën mjedisore në vend, si emergjencë kombëtare dhe kërkoi sygjerime, se n