999 rezultate për

dronin

E diela e fundit e verës, policia lëshon dronin në të gjitha akset nacionale (VIDEO) Këtë të dielë si e fundit e verës, Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet nëpër rrugët e vendit. Gjatë kontrolleve me
Policia "lëshon" dronin në Kukës, përfundojnë në pranga babë e bir Babe e bir janë arrestuar nga Poilicia në Kukës, pas nje operacioni per kontrollin masiv te territorit, për parandalimin
Policia lëshon "dronin" në Bulqizë, si u kap 31 vjeçari (VIDEO) Policia e Bulqizës ka vënë në pranga një 31 vjeçar i akuzuar për kultivim kanabisi. Sipas uniformave blu gjatë kontro
Policia "lëshon" dronin në Berat, e pëson 31 vjeçari (VIDEO) Policia e Beratit ka vënë në pranga një 31-vjeçar i cili ishte dënuar edhe më parë për kultivim të bimëve narkotike.
Rrëfimi emocionues i Lenjanit për dronin në Beograd: Serbët na sulmonin, por ne synimin e kishim mbrojtjen e flamurit (VIDEO) Pasi tregoi për situatën që kishte ndodhur në Sion, me largim nga klubi shkaku i krizës së shkaktuar nga coroanvirusi dh
Nuk ka qetësi për Meghan dhe Harryn, tërmeti godet ishullin ku po qëndronin Meghan dhe Harry janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes që nga momenti që braktisën Mbretërinë për të qenë një çift i
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, djemve i bie dritarja nga lart (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është parandaluar në një kafe të Shangait, por siç thotë edhe shprehja, jetëgjati nuk bëhet jetëshku
Ishte duke incizuar me dron, i ndodh e papritura (VIDEO) Një person ishte duke filmuar me dronin e tij në Kolorado, kur e papritura ndodhi. Joshua dhe gruaja e tij po viziton
Vuani nga sytë? Zgjidhja është në dorën tuaj Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Policia greke: Si u kapën 1172 kilogram drogë, skafistët ishin të zotët, lundronin në det mbi 6 ballë (FOTO & VIDEO) Policia greke ka publikuar sot të dhëna të tjera për super operacionin e zhvilluar në ujrat e Egjeut. Falë kontrollit
Nuk do e besoni: Ky person përdor dronin për të depiluar këmbëve (VIDEO) Përbërësit të cilët personi në fjalë do përdorë për largimin e qimeve të këmbës janë dylli dhe droni. Në një video të
Qëndronin ilegalisht vendin fqinj, riatdhesohen 680 shqiptarë nga Italia Në gjashtë mujorin e parë të 2019, 680 emigrantë të parregullt shqiptarë janë riatdhesuar nga Italia në Shqipëri duke u
Historia e pabesueshme e mjekut që operoi veten (FOTO LAJM) Momente të pazakonta, të papërsëritshme, në kushte ekstreme, në dukje të pamundura, janë fiksuar si shembuj frymëzues.
Trump thotë se e ka ushtrinë gati, zbulohet raketa e Iranit që rrëzoi super dronin amerikan Presidenti i SHBA-ve Donald Trump tha se Irani bëri një gabim të madh me rrëzimin e një droni amerikan në qiellin e Ngus
Historia e jashtëzakonshme e kirurgut që operoi veten nga apendeciti në Antarktidë Ka ngjarje dhe foto që kanë mbetur përgjithmonë në histori. Momente të pazakonta, të papërsëritshme, në kushte ekstreme,
Gjyshi sheh për herë të parë nipin që e kthyen nga ISIS në Kosovë Hajdarit i kishte vdekur djali i tij. Kujtimi i vetëm që ka nga ai është nipi 4 vjeçar Dita e shtunë për Hajdarin nis
Sporti përmirëson shikimin tuaj Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Njihuni me dronin pa pilot që do të mbrojë ushtrinë amerikane (VIDEO) Një fluturake pa pilot ndryshe e njohur si dron ka kryer me sukses testimin në poligon në Arizona të SHBA-ve. Konside
Apeli i fortë i policisë: Mos kërkoni kot dronin në qiell “Nuk është e nevojshme të ngrini sytë në qiell për të parë ku është droni i Policisë Rrugore, mjafton të ngrini sytë der
Policia lëshon dronin mbi një rreth-rrotullim, kapet mat autobusi (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës vijon monitorimin e rrugëve kombëtare me dron, i cili bën të mundur filmimin e parakalimeve të