999 rezultate për

droni

HOROSKOPI/ Qëndroni asnjëanës, kjo shenjë do vendoset në vështirësi Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni p
Bel të hollë dhe bark të sheshtë: Duhet vetëm një peshqir Një mjek japonez i quajtu Toshiki Fukutsuji ka zhvilluar një metodë unike për të mbajtur në formë zonën e belit dhe bark
Brataj: Sjellja e virusit ka ndryshuar, nëse ke shenja qëndroni brenda! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka deklaruar në një intervistë në “Euronews Albania”, se rritja e të infektu
A e dini çfarë i ndodh trupit kur qëndroni ulur gjatë? Këtu janë disa mënyra që kjo gjë mund të ndikojë negativisht në trupin tuaj. Tretje të ngadaltë Shumë herë ata që
Droni "lëshohet" në kërkim të kanabisit, arrestohet 49-vjeçari Një rast i tentativës për kultivim të kanabisit në fshatin Fushë Verri, në Vlorë është goditur në vijim të kontrolleve t
Policia "lëshon" dronin në Kukës, përfundojnë në pranga babë e bir Babe e bir janë arrestuar nga Poilicia në Kukës, pas nje operacioni per kontrollin masiv te territorit, për parandalimin
Policia lëshon "dronin" në Bulqizë, si u kap 31 vjeçari (VIDEO) Policia e Bulqizës ka vënë në pranga një 31 vjeçar i akuzuar për kultivim kanabisi. Sipas uniformave blu gjatë kontro
Kuksianët bëjnë gjetjen gjeniale për mbjelljen e kanabisit, por droni i nxjerr zbuluar (VIDEO) Kuksianët kanë vendosur të punojnë malet e thella të zonës për t'i kthyer në ferma kanabisi. Një e tillë është zbulua
Policia "lëshon" dronin në Berat, e pëson 31 vjeçari (VIDEO) Policia e Beratit ka vënë në pranga një 31-vjeçar i cili ishte dënuar edhe më parë për kultivim të bimëve narkotike.
"Qëndroni në shtëpi", tingëllon ndryshe kur e thotë ish e dashura joshëse e Balotelit (FOTO LAJM) Apeli për të qëndruar në shtëpi nga njerëzit publik është shumë i zakonshëm në këto ditë të vështira që po kalon bota pr
Johnson heq sloganin ''Qëndroni në shtëpi'', cili është plani i radhës Boris Johnson është duke u përballur me momentin e së vërtetës përballë krizës së koronavirusit ndërsa është duke përgat
"Qëndroni në shtëpi, ose 'vallëzoni' me ne"! Falenderim i veçantë për mjekët në Gana Mjekët në këtë situatë pandemie kanë qëne dhe personat e parë që janë përballur me vështirësinë dhe kanë qenë në vëmendj
Rrëfimi emocionues i Lenjanit për dronin në Beograd: Serbët na sulmonin, por ne synimin e kishim mbrojtjen e flamurit (VIDEO) Pasi tregoi për situatën që kishte ndodhur në Sion, me largim nga klubi shkaku i krizës së shkaktuar nga coroanvirusi dh
''Qëndroni të sigurtë, qëndroni në shtëpi'', ky është roboti që po zëvendëson policët në Singapor (VIDEO) “Qëndroni të sigurtë, qëndroni në shtëpi!”. Quhet O-R3 dhe është një robot i cili ka marrë rolin e policit në parqet e S
Testohet droni për pandeminë, mund të masë temperaturën e rrahjet e zemrës 60m larg (VIDEO) Policia në Westport të Connecticut është duke testuar një “dron për pandeminë” që mund të monitorojë dhe zbulojë persona
Gati droni kundër pandemisë, gjurmon njerëzit me temperaturë e kollë Policia në Westport të Connecticut është duke testuar një "dron për pandeminë" që mund të monitorojë dhe zbulojë persona
Në kohë pandemie, si të pastroni ushqimet dhe të qëndroni të sigurt Disa nga shqetësimet më të mëdha të publikut rreth shpërthimit të pandemisë deri më tani kanë qenë të lidhura me superma
Në kohë pandemie, si të pastroni ushqimet dhe të qëndroni të sigurt Disa nga shqetësimet më të mëdha të publikut rreth shpërthimit të pandemisë deri më tani kanë qenë të lidhura me superma
Kollë dhe ethe, ISHP tregon 6 hapat që duhen ndjekur në shtëpi Instituti i Shëndetit Publikon këshillon qytetarët që kanë ethe dhe kollë që të marrin një sërë masash kur ndodhen në sh
Nuk duroi dot më, Ronaldos ia pret flokët Georgina (VIDEO) Në një kohë ku thuajse e gjithë bota është mbyllur brenda, për të frenuar përhapjen e koronavirusit, një problem është b