999 rezultate për

droni

Si të qëndroni tërheqëse për partnerin tuaj? Ja disa këshilla që duhet t’i dini Të gjitha femrat dëshirojnë që të jenë përgjithmonë me mashkullin që e dashurojnë, por kjo ka nevojë për disa mënyra sje
Kthyen diskon me tre kate në "shtëpi bari", droni nxjerr zbuluar shqiptarët Duket se shqiptarët nuk e kanë ndërmend që të heqin dorë nga "shtëpitë e barit" në Angli. Ditën e sotme është zbuluar
Dita e dronit, Ballist Morina: "Autochthonous" më ndryshoi jetën Tension. Emocione. Frikë. Shqipëria po luante në mes të Beogradit përballë 25. 200 serbëve. Për fat, lojë dhe raste të r
6 vjet nga droni shqiptar në Beograd Më 14 tetor 2014, në orën 21:27 është ndërprerë ndeshja Serbi-Shqipëri e vlefshme për eliminatorit e Kampionatit Europia
Turqia gati t'i japë Serbisë dronët vrasës: Çfarë janë "TB2" që po shkaktojnë tmerr në Nagorno Karabakh Serbia është duke u bërë gati që të blejë dronët vrasës të Turqisë, "Bayraktar TB2". Versioni i fundit i tyre është
"Virusi më i keq është Juventusi dhe Federata shërbëtore e padronit", shpërthejnë tifozët e Napolit Humbja 3-0 pothuajse e konfirmuar në tavolinë përballë Juventusit ka acaruar tifozët e Napolit. Pasi Liga italiane ko
VIDEO/ Droni azer sulmon artilerinë armene, kamera i zbulon për një moment “sekretin” Azerbajxhani dhe Armenia vijojnë përplasjen e përgjakshme në Nagorno Karabakh duke shkaktuar deri më tani qindra viktima
Droni i ndoqi deri sa i shkatërroi: Pamje të frikshme nga lufta Azerbajxhan-Armeni Konflikti mes Azerbaixhanit dhe Armenisë vijon të shkaktojë një numër të madh viktimash në rajonin e Nagorno Karabakh, n
Droni po i vëzhgonte, pastaj gjithçka u bë tym: Pamje tronditëse nga lufta Armeni-Azerbajxhan Ministria e Mbrojtjes së Azerbajxhanit ka publikuar pamje tronditëse nga konflikti i armatosur me Armeninë në rajonin e
Vetëm me një peshqir, metoda japoneze për bel të hollë (VIDEO) Një mjek japonez i quajtu Toshiki Fukutsuji ka zhvilluar një metodë unike për të mbajtur në formë zonën e belit dhe bark
Qëndroni shumë para ekranit? Ja si të parandaloni lodhjen e syve me metodën 20-20-20 (FOTO LAJM) Koha e tepërt e kaluar para ekranit është një ndër problemet kryesore ditët e sotme. Ju kaloni një numër të mirë orësh
"Droni i nxjerr zbuluar", policia arreston dy persona Dy persona janë arrestuar nga policia pasi janë kapur duke kultivuar bimë nakotike. Në pranga janë vënë E. XH., 37 vj
E diela e fundit e verës, policia lëshon dronin në të gjitha akset nacionale (VIDEO) Këtë të dielë si e fundit e verës, Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet nëpër rrugët e vendit. Gjatë kontrolleve me
Droni i nxjerr zbuluar 50 vjeçarin, çfarë u zbulua brenda banesës së braktisur Policia ka arrestuar një 50 vjeçar nga fshati Memaliaj për kultivim kanabisi. E gjitha u zbuua falë dronit të ngritu
A doni të qëndroni gjithë ditën të lumtur? Bëni këto 5 gjëra kur zgjoheni A doni të qëndroni gjithë ditën të lumtur? Fillon me zgjimin e duhur. Në vend që të çoheni nga krevati me tringëllim
HOROSKOPI/ Qëndroni asnjëanës, kjo shenjë do vendoset në vështirësi Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni p
Bel të hollë dhe bark të sheshtë: Duhet vetëm një peshqir Një mjek japonez i quajtu Toshiki Fukutsuji ka zhvilluar një metodë unike për të mbajtur në formë zonën e belit dhe bark
Brataj: Sjellja e virusit ka ndryshuar, nëse ke shenja qëndroni brenda! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka deklaruar në një intervistë në “Euronews Albania”, se rritja e të infektu
A e dini çfarë i ndodh trupit kur qëndroni ulur gjatë? Këtu janë disa mënyra që kjo gjë mund të ndikojë negativisht në trupin tuaj. Tretje të ngadaltë Shumë herë ata që
Droni "lëshohet" në kërkim të kanabisit, arrestohet 49-vjeçari Një rast i tentativës për kultivim të kanabisit në fshatin Fushë Verri, në Vlorë është goditur në vijim të kontrolleve t