999 rezultate për

drogon

Shtiret si fotografe, por i drogon nënat dhe ua vjedh fëmijët (FOTO LAJM) Është arrestuar një grua pasi që dyshohet se ka pozuar si fotografe dhe e ka droguar një nënë, në përpjekje për ta vjedh
"Game of Thrones" përfundon siç nuk e priste askush Pas 8 sezoneve dhe 73 episodeve, përfundoi “Game of Thrones”, i konsideruar si seriali më i mirë i të gjitha kohërave. A
Drogonin gjimnazistët me heroinë, shkatërrohet grupi i trafikantëve në Tiranë Policia ka shkatërruar një bandë narkotike në Tiranë duke vënë në pranga 3 shtetas. Të arrestuarit shpërndanin drogë "he
Drogonin nxënësit me hashash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë Policia ka goditur një grup që shpërndante lëndë narkotike në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se janë vënë në p
Taksisti cigan drogon dhe plaçkit 100 pasagjerë në Moskë (VIDEO) Një shofer cigan taksie është arrestuar nën dyshimin se e ka vrarë një prezantues të njohur radioje dhe i ka droguar dhe
Drogonin “viktimat” dhe iu vidhnin shtëpitë, njihuni me dy grabitësit shqiptarë Dy shqiptarë, janë vënë në prangat e policisë italianë ditën e djeshme, pasi akuzohen si autorë të disa vjedhjeve spekta
KOMENT/ Kush po i drogon shqiptarët? Nga Gazmend Aga* Përhapja masive e lëndëve narkotike në Shqipëri, rritja e numrit të përdoruesve çdo ditë e më
Washingtoni në alarm, Rusia i drogon diplomatët Dy zyrtarë amerikanë që po udhëtonin me pasaporta diplomatike në Rusi, të cilët do të merrnin pjesë në një konferencë nd
Bergomi: Kur ishim të rinj na “drogonin” Ish-kapiteni i Interit, Bepe Bergomi, ka dhënë një intervistë të shkurtër në një televizion zvicerian, duke shpjeguar fa
“Maçokun me çizme”, mund ta gjeni në kopështin zoologjik (FOTO LAJM) Shpesh ne kemi dëshirë për t'iu rikthyer fëmijërisë dhe shijuar të gjitha personazhet tona. “Maçoku me çizme” i njohur n