999 rezultate për

droges

Shkatërrohet banda italo-shqiptare në Spanjë, sekuestrohen 300 kg kanabis Në kuadër të operacionit Vergel , agjentët e Policisë Kombëtare spanjolle kanë shpërbërë në qytetin Fuengirola (Malaga)
Vrasja e bosit të drogës, Lala: Ishte i lidhur me politikën, do hapte thesin për zgjedhje! Gazetarja Klodian Lala ka folur në lishje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë në Tiranë. Në
Vrasja e bosit të drogës, Artan Hoxha: Dritan Dajti, 400 mijë euro, kurthi dhe pengu Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në ABC zbuloi detaje të tjera tronditëse në lidhje me ekzekutimin mafioz mëngj
"Padrino" i drogës, ky është Behar Sofia i ekzekutuar me dy plumba në Tiranë (FOTO LAJM) Personi që po shihni në foto është Behar Sofia, viktima e atentatit të mbajtur mëngjesin e sotëm në zonën e Piramidës në
I njohur si "padrino" i drogës, detaje nga ekzekutimi mafioz i biznesmenit Eshtë ekzekutuar me armë zjarri 66 vjeçari Behar Sofia teksa ecte anash Lanës, pranë Piramidës në kryeqytet. Sofia më
23 ton kokainë, kapet sasia më e madhe e sekuestruar deri tani në Europë "Kjo është sasia më e madhe e kokainës e kapur ndonjëherë në Evropë dhe një nga konfiskimet më të mëdha në botë..." P
Vazhdoi të udhëhiqte rrjetin e fuqishëm të drogës, arrestohet gruaja e "El Chapos" Emma Coronel Aispuro, gruaja e lordit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua në një aeroport jashtë Uas
Kufiri shqiptaro-grek "në shenjestër" të trafikantëve të drogës Shqipëria dhe Bashkimi Europian prej gati një viti po zbatojnë një marrëveshje në kufirin shqiptaro grek për patrullimin
Ekzekutimi i Armando Beqirit me 5 plumba, arrestohet "bosi i drogës" dhe 6 të tjerë (FOTO LAJM) Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi i 33 vjeçarit shqiptar Armando Beqiri në Reykjavík të Islandës. Mësohet se der
Shkatërrohet laboratori i drogës pranë një shkolle në New York Një laborator droge është zbuluar nga autoritetet pranë një shkolle në Nju Jork. Mediat e huaja raportojnë se agjent
Alarmi i mjekëve: Rritet numri i 17- 18 vjeçareve vajza që përdorin kokainë Toksikologu, Zihni Sulaj thotë se përzierja e drogës me lëndë të tjera toksike mund të rrisë efektin e saj tek përdorues
Kapet rreth 200 mijë euro kokainë fshehur në lodrat e fëmijëve, arrestohen dy shqiptarët Droga, në dy apartamente, dhe para nga dyqani, por jo vetëm kaq, dy shtytësit kishin fshehur kokainën edhe në kafshët e
Mjeku në QSUT më i pasur se boss-at e drogës: I sekuestrohen 250 mijë euro e 160 milionë lekë Mjeku Edvin Prifti në QSUT është hetuar nga SPAK dhe i është sekuestruar 250 mijë euro dhe 160 milionë lekë kesh. Në
Punëtor i thjesht por jetonte si sheik, shqiptari kapet me kokainë e dhjetëra mijëra euro Pasi e ndoqën atë, me dyshimin se kishte rol në disa shitje të drogës që ndodhën ditët e fundit në Como dhe përreth, kar
Nga varësia e drogës te marrëdhënia me të atin, dokumentari për Britney Spears nxjerr skandalet Jeta e princeshës së muzikës pop, Britney Spears, do të mund të shihet në dokumentar tashmë. Me anë të një dokumentari t
U mburr te shokët me qeskën e drogës, 10 vjeçari spiunohet te mësuesja Një 10-vjeçar në zonën e Alessios pranë Savonës është raportuar se kishte marrë lëndë narkotike me vete në shkollë. S
El Chapo i Azisë: Arrestohet "mbreti" i drogës në Holandë Autoritetet holandeze kanë vënë në pranga një person shumë të kërkuar nga autoritetet australiane, i njohur me nofkën ‘E
Shkunden bosat e drogës në Tiranë, u sekuestrohet 5 milionë euro pasuri Rreth 5 milion euro pasuri është sekuestruar me urdhër të Prokurorisë së Tiranës, në pronësi të personave të dënuar për
Arratiset "bosi i drogës" Moisi Habilaj, Italia në kërkim Moisi Habilaj i është arratisur drejtësisë italiane. Habilaj, i cili ishte nën masën e arrestit të shtëpisë, nuk është g
Kultivimi i drogës në Skrapar, kapet anëtari i fundit i grupit Vijon megaoperacioni “Gjergjova”, ku është arrestuar edhe anëtari i fundit i grupit, që ushtronin aktivitetin kriminal t