999 rezultate për

drogen

Berisha publikon foton e bimëve të hashashit në Nikël (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar një foto ku shihen qartë një parcelë e vogë
Po ruante drogën në shkurre, kapet nga policia greke i riu shqiptar Një 27-vjeçar shqiptar është vënë në prangat e policisë greke pasi është kapur me një sasi prej 57 kilogram lëndë narkot
Greku kontrollonte rrugën shqiptari transportonte drogën, bien të dy në pranga Policia greke ka bërë të mundur arrestimin e një shqiptari i cili po transportonte një sasi të konsiderueshme droge drej
Shkatërrohet banda shqiptaro-greke, rruga e çuditshme që transportonin drogën Policia greke ka shkatërruar një prej rrjeteve më të mëdha të trafikut të drogës në vend. Sipas njoftimit për shtyp të p
Xhafaj godet Tahirin për drogën: Me të njëjtët policë ndryshova realitetin Rezultatet e antitrafikimit në 2018, Xhafaj: Krenar për çfarë bëmë. Përçmim për të gjithë ata që kanë hedhur baltë D
EMRI/ Arrestohet shqiptari i katërt për drogën në Igumenicë Ditën e sotme raportohet se polica greke ka vënë në pranga një tjetër shqiptarë që dyshohet se posedonte drogën e kapur
Rrëfimi i frikshëm për drogën e Lazaratit Përmes dëshmive, bisedimeve dhe intervistave brenda në fshatin e Lazaratit, sillet në vëmendje se çfarë ndodhte brenda k
Pas betejave me alkoolin, drogën e depresionin, Tyson Fury përlot me mesazhin e tij (VIDEO) Tyson Fury na ka treguar që është një person shumë i fortë dhe jo vetëm fizikisht por edhe mendërisht. Kujtojmë që a
"Kam drogën time”, Era Istrefi surprizon fansat (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, që tashmë është e ndërkombëtarizuar, ka surprizuar të gjithë fansat e saj. Bëhet f
Momenti kur Policia e Kosovës zbulon drogën në makinën e policit serb Një veturë me një rimorkio u ngjalli dyshime një patrulle policore në afërsi të qytetit të Istogut. Vetura me targa të
"Drejtori i transportit në Durrës merrej me drogën e Tahirit, tani e bën lirshëm" Ish-kryeministri Berisha duke iu referuar mesazhit denoncues të qytetarit digjital shkruan se “Drejtori i transportit ne
Si u ka shkuar mendja? Ku tentuan ta fshehin drogën shqiptarët në Kakavijë Nga njoftimet e policisë kemi parë shpesh herë raste të çuditshe të transportit të lëndëve narkotike, që nga fshehja në
E vranë dhe i morën drogën, si e njihnin fqinjët australianë shqiptarin Ditën e premte në verilindje të qytetit australian Adelaide është gjetur i vrarë një shqiptar rreth moshës 47 vjeç. S
Shqiptari ekzekutohet në banesë, i vjedhin edhe drogën Një shqiptar është gjetur i vdekur në Australi këtë të premte. 46-vjeçari është gjetur i vrarë në një banesë ku bano
Denoncim me emër e mbiemër: Kush janë fiset që drejtojnë drogën në Krujë Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një denoncim të ri në faqen e tij të Facebook. "Kreu i Bashkisë së Krujës Ar
U vra për pronat apo drogën? Çfarë thanë të dyshuarit për vrasjen e Alketit Të arrestuarit për vrasjen e Alket Muhos në fshatin Rabije të Memaliajt nuk kanë pranuar akuzën as dje në seancën ku do
E vranë se denoncoi drogën? Flet për herë të parë vjehrri i Alketit Një 43-vjeçar u gjet i vrarë në tokën e tij në fshatin Rabie në Memaliaj. Viktima u identifikua si Alket Muhaj dhe u
Dy të ndaluar për ekzekutimin e informatorit të policisë për drogën në Tepelenë Dy persona janë ndaluar nga policia di të dyshuar për përfshirjen në vrasjen e Alket Muhos, ditën e djeshme në Tepelenë.
Shihni si qeni i policisë greke u zbulon drogën 2 shqiptarëve në makinë (VIDEO) Policia ka arrestuar pasditën e djeshme dy shqiptarë në Patra, njëri 28-vjeç e njëri 17. Mediat greke shkruajnë se t
Frontex sërish alarmon për drogën në Shqipëri, Serbia kryeson për armë Agjencia e ruajtjes së kufirit dhe menaxhimit të emigracionit, “Frontex”, ka dalë me një raport, për sa i përket kultivi