999 rezultate për

droge

Drogë dhe armë, vlonjati e pëson pas kontrollit të shtëpisë Një 36 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi ju gjetën 22 kg kanabis sativa, 2130 fara kanabisi dhe municion
U arrestua për trafik droge, vëllai i kryebashkiakut socialist i shpëton burgut Albert Tuci, vëllai i kryëbashkiakut të Fushë-Arrëzit, i ka shpëtuar burgut edhe pse u arrestua për trafik droge. Gjy
Vrasje, vjedhje e drogë: OFL piketon tre "të fortët" e Korçës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
Drogën gati deri në shtëpi, si u kap tropojani Arrestohet një 25-vjeçar pasi sipas policisë kishte informacion se i riu shpërndante dhe posedonte lëndë narkotike. P
Krahu i djathtë i Aldo Bares kërkon t'i njihet burgu i Italisë Numri dy i Bandës së Lushnjes, i njohur si njeriu më i afërt i Aldo Bares, Enver Dondollaku ka dorëzuar në Gjykatën e El
Aksion si në filma në Greqi, roli i shqiptarit në trafik Një operacion i Policisë greke ka arrestuar katër persona mes tyre një shqiptar, pasi u kapen me 6.5 kg drogë dhe 6150 e
Ronaldo e quajti "më të mirë se veten", nga jeta e natës në trafikant droge, si u rrënua karriera e ish-futbollistit “A mendon se jam i mirë? Ju e thoni këtë sepse nuk e keni parë ende Fabio Paimin”, ishte kjo frazë që Kristiano lëshoi k
Si justifikohet shqiptari i kapur me drogë me vlerë 250 mijë paund I riu shqiptar Ardian Topollaj, si njw emigrant i paligjshëm në Britani pretendon se atij i ngeli pak zgjedhje përveçse
Kokainë e para në banesë, arrestohet bosi shqiptar i drogës në Itali Një shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane pasi akuzohet për trafik kokaine. Mediat në Itali bëjnë me dij
Shqiptari sulmoi policinë me acid gjatë aksionit antidrogë në Angli Një shqiptar akuzohet se ka sulmuar policinë angleze me acid. Ngjarja për të cilën akuzohet ka ndodhur në Dale Close,
Zbardhet emri e fotoja, ky është shqiptari që mbushi kamionin me drogë e u nis drejt Athinës Spiro Dukoli është një nga dy kamionistët shqiptarë të arrestuar nga Antidroga e Janinës, ku u sekuestruan 114 kilogramë
Mbi 1 ton drogë drejt Greqisë, arrestohet dy shqiptarë (VIDEO) Policia greke ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi dyshohen si organizatorë të transportimit një sasie të konsiderueshme
Kapet 1.2 ton drogë në gomone, mediat greke thonë se vjen nga Shqipëria Mediat greke raportojnë për kapjen e një gomone me drogë në vendin e quajtur Marmario Mani. Gomonia është pikasur në
Drogë e prostitucion, OFL shenjëstron tre tironsit Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: G. A.,
Seks, drogë, puro kubaneze dhe prostituta kolumbiane, ja si i joshin kazinotë "Peshqit e Mëdhenj" Ti fitosh një lojtari edhe dollarin e fundit, pra në depozitimin e milionave të tij në një tavolinë kazinoje, nuk është
Lëviznin me drogën në makinë, arrestohen 2 persona në Fier Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë dy persona, pasi u kapën me lëndë narkotike në makinë. Sipas uniformave bl
Vrasja e të rinjve në Malësinë e Madhe, PD akuza të rënda Ramës Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj me një postim në rrjetin social Facebook thekson se vrasja në Malësi të Madhe ndodhi për s
Pas akuzave se është pjesë e një rrjeti droge, "Sadna" tenton vetëvrasjen (FOTO LAJM) Dy aktorët e famshëm indianë, Sara Khan dhe Angad Hasija, të njohur për rolin e Sadnës dhe Alekut në serialin “Bidaai”,
Larg drogës e alkoolit, ish-e droguara shpërndan fotot e "transformimit" (FOTO LAJM) Ainsley Loudoun nisi të pinte që në moshë të re dhe besonte se “ishte normale” para se binte në një spirale të përditshm
Kishin bërë drogën gati për shitje, si e pësuan dy mirditorët Dy persona janë arrestuar nga policia e Lezhës, pasi akuzohen për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike. Policia t