999 rezultate për

drogĂs

Arrestohet italiani në Berat, kapet me heroinë, kanabis e armë zjarri Një shtetas italian është arrestuar mëngjesin e ditës së sotme në Berat, pasi u kap me dy lloj drogash, heroinë dhe kana