999 rezultate për

drite

Mësoni çfarë ndodh kur ngjyrosni me blu blicin e celularit (VIDEO) Po jetojmë në epokën e aplikacioneve, por nuk ekziston ende një aplikacion i cili i përmbush të gjitha nevojat tuaja.
Thaçi sot i jep dritë misterit për dialogun Presidenti Hashim Thaçi pritet sot t’ia dorëzojë Ekipit Negociator dokumentacionin për mbarëvajtjen e bisedimeve në Bruk
Ofertë joshëse, Hyka refuzon milionat e skuadrës kosovare Mesfushori i Kombëtares, Jahmir Hyka është në kërkim të një skuadre të re, pas mbarimit të kontratës me San Hoze në MLS.
Njihuni me të dashurën e Ervinit (FOTO LAJM) Ervini ishte një nga personazhet më dinamikë në edicionin e fundit të BB9 dhe shpesh krijonte përplasje me banorët e tje
Del në dritë një tjetër bllok banimi në Laprakë, ja transformimi Blloku i banimit në rrugën “Riza Cuka" ka filluar që të dalë në dritë. Pas pastrimit të terrenit nga ndërtimet pa l
Vajtimi i një babai për vajzën: Ishe dritë bija ime Babai i Lucy Moroney, e cila vuante nga një tumor agresiv, ka ndarë lajmin shkatërrues se vajza e tij është ndarë nga je
Pse duhet me patjetër të hapni dritaren tuaj në mëngjes Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Ky fshat nuk do të shohë diellin për 6 muaj Netët e dimrit po vijnë dhe do të jenë këtu për një kohë, që do të thotë se tashmë veçse jemi përshëndetur me dritën e d
Scaroni hedh dritë mbi afrimin e Ibrahimoviç Presidenti i skuadrës së Milanit, Paolo Scaroni ka thënë së fundmi se më e rëndësishme për kuqezinjtë është kualifikimi
Wenger hedh dritë mbi kalimin te Milani Është përfolur shumë për një kalim të trajnerit Arsene Wenger te skuadra e Milanit në rast të një largimit të trajnerit
Dritë në fund të tunelit? Hahn flet pozitivisht për mundësitë e Shqipërisë në BE Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Europian, Johanes Hahn në një intervistë për gazetën gjermane "Welt" ka folur për Ba
David De Gea thyen heshtjen dhe hedh dritë mbi të ardhmen Portieri i skuadrës së Mancheser United, David De Gea është i lidhur me një kalim të mundshëm te skuadra e Juventusit. I
Hapeni dritaren çdo mëngjes, që të pastroni dhomën tuaj Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Del në dritë arsyeja pse u arrestua Arben Ndoka Eshtë zbuluar akuza e arrestimit të ish-deputetit socalist Arben Ndoka. Ai është shoqëruar nga RENEA pasi akuzohet pë
Ngjarja e tmerrshme që hodhi dritë mbi skandalin në SHBA Një mami, e cila quhej Yu fen Wang dhe jetonte në Qweens, punonte në një klinikë private, e cila mundësonte shërbime për
Bashkia e Tiranës nxjerr në dritë bllokun e banimit në Laprakë, ja si po transformohet Bashkia e Tiranës vijon ndërhyrjet e saj në të gjithë kryeqytetin për rehabilitimin e blloqeve të pallateve. Ndërma
Gjilani fiton derbin ndaj Dritës Klubi i Gjilanit e ka fituar ndeshjen e derbit të qytetit kundër rivalit lokal dhe kampionit, Dritës me rezultatin minim
Një tjetër trajner shqiptar shkon në Kosovë Shpëtim Duro nga sot është zyrtarisht trajneri i ri i Dritës në Kosovë. Klubi kampion në Superligë sezonin e kaluar,
Shpëtim Duro emërohet trajneri i Dritës Kampionia e Kosovës, Drita, ka emëruar Shpëtim Duron në rolin e trajnerit pak ditë pasi Bekim Isufi dha dorëheqjeve pas
Vrau veten me armën e bashkëshortit, dalin në dritë detaje për ngjarjen e Durrësit Dalin në dritë të tjera detaje lidhur me vdekjen e 47-vjeçares në Durrës, e vetëvrarë me armë zjarri në banesën e saj.