999 rezultate për

dritat

Makina fluturon në ajër motoristin e fast food-it në Korçë Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Korçës, ku një automjet është përplasur me një motor ‘Fast foodi’
Gati 8 vite në pushtet! Qytetarët i ankohen për dritat, Rama: Nuk bëhet brenda ditës Pavarësisht se jemi në vitin 2021, shumë zona në Shqipëri vuajnë nga shkëputjet e shpeshta të energjisë elektrike. Në
Ikin dritat në spital, mjekët shqiptar përfundojnë operacionin me dritën e celularit Në Klinikën e Ortopedisë në Qendrën Klinike Universitare, gjatë ditës së sotme është ndalur energjia elektrike teksa mje
U vonua gati 1 orë! Meta kërkon ndjesë e zbulon arsyen: Na ikën dritat! Në konferencën për shtyp që lajmëroi se do të mbante këtë të martë, Presidenti Ilir Meta e zhvilloi atë për më shumë se
Larg pandemisë dhe stresit, kjo foto u shpall më e mira e vitit 2020 (FOTO LAJM) 2020-a ka qenë një vit i vështirë, por emocionues dhe janë të shumta fotografitë e shkrepura që i tregojnë këto momente.
Nuk kishte ndodhur më parë, sapo goditet penalltia fiken dritat në stadium (VIDEO) Befasia e madhe ka ndodhur në Maltë. Në ndeshjen mes St. Andreës dhe Marsa, stadiumit i ikën dritat në momentin më ku
Melania "sjell festat" në Shtëpinë e Bardhë, ndez dritat e pemës Melania Trump ka ndezur dritat e pemës së Krishtlindjes në Shtëpinë e Bardhë. “Faleminderit shumë të gjithëve dhe Kri
Boca Junior fik dritat e stadiumit, përveç dollapit të Maradonës Vdekja e legjendës së futbollit argjentinas, Diego Maradonës ka shokuar gjithë botën e futbollit. Maradona ka vdekur
Me dritat fikur, partneri i Genta Ismajlit poston momente intime me këngëtaren (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është duke shijuar romancën me partnerin turk, Huseyin Usta. Ajo he
Fitorja e Krasniqit, Mavraj bën komentin epik: Ia ke fik dritat Robin Krasniqi është kampioni i ri i botës, në WBA (regular – i thjeshtë) dhe IBO. Djaloshi nga Juniku i Kosovës bëhe
Plagosi dy të rinj, zbulohet kërkesa qesharake e 71-vjeçarit: Pse i fikët dritat, po shihja lajmet! Vazhdojnë negociatat mes RENEA dhe të moshuarit Lefter Zhidru në Elbasan, pas sulmit të tij ndaj patrullës së policisë k
"Pse ndërhyn në punë burrash?", gruaja tregon dhunën pasi pagoi ujin e dritat “Përse e pagove ujin dhe dritat?”, pas kësaj pyetjeje një 59-vjeçare është ndodhur nën dhunën e bashkëshortit, i cili e
Burri masakron gruan se pagoi dritat: Jam unë burri, herën tjetër të vras fare “Përse e pagove ujin dhe dritat?”, pas kësaj pyetjeje një 59-vjeçare është ndodhur nën dhunën e bashkëshortit, i cili e
Rama hedh poshtë kërkesat e biznesit të madh: Shisni jahtet e vilat dhe paguani dritat! Kryeministri Edi Rama hodhi poshtë kërkesat e biznesit të madh për përballizimin e krizës aktuale të shkaktuar nga koron
Rama jep një lajm të mirë dhe një të keq: Taksat e biznesit nuk paguhen, dritat nuk diskutohen "Taksa në muajin që ke mbyllur dyqanin gjatë kohës së luftës kundër COVID-19 nuk do të paguhet, por nuk ka asnjë negocim
Gazetari i "tërheq" veshin qeverisë: Do vrisni të moshuarit Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruan se izolimi total i të moshuarve mund t
Rama i prerë për dritat dhe ujin: Nuk kemi shkop magjik Duket se në lidhje me dritat dhe ujin, Rama është i prerë dhe për këtë nuk ka lëshimë. “Qeveria mbahet me kontribute
Rama i prerë: S'ka lehtësim, dritat e uji do të paguhen një më një! Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme gjendet i ftuar në "Opinion" me Blendi Fevziun. Gjatë emisionit, Fevziu i ësht
Tërmeti i 26 nëntorit nuk u regjistrua i plotë, shefi i Sizmiologjisë tregon si ikën dritat Përgjegjësi i Sizmiologjisë pranë IGJEUM-it, Rexhep Koçi, ishte mesditen e sotme në studion e Abc News për të folur për
Shifër rekord! Elbasani harxhon 160 milionë lekë vetëm për dritat zbukuruese Analisti politik, Stiliano Rushaj, ka publikuar disa dokumente në rrjetet sociale dokumentat e tenderit dhe krahas tyre