999 rezultate për

dritarja

Kledi Kadiu poston pamjen luksoze nga dritarja e shtëpisë së tij Dy muaj më parë, balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, kurorëzoi me martesë dashurinë me francezen Charlotte Lazzari.
Çmendet tifozi kroat, hedh divanin nga dritarja pas kualifikimit të Kroacisë në gjysmëfinale (VIDEO) Një tifoz kroat e ka ngritur në një nivel tjetër triumfin në botën e sportit, duke e flakur divanin nga dritarja nga gëz
Gruaja i pret penisin burrit dhe ia hedh nga dritarja (FOTO LAJM) Tradhtia është një akt i ulët njerëzor në çdo aspekt të jetës, e cilësohet edhe më i rëndë në momentin kur kemi të bëjmë
Ronaldo do i qesh nga dritarja çdo ditë Messit (FOTO LAJM) Argjentina ka siguruar kalimin në fazën tjetër të Botërorit pas fitores me Nigerinë që i dha 3 pikë të tjera. Tashmë
Tifozët e Iranit lenë pa gjumë Portugalinë, Ronaldo i kritikon nga dritarja (VIDEO) Portugalia pritet të përballet me Iranin mbrëmjen e sotme për ndeshjet e treta të Botërorit. Por një ngjarje e papri
Pasi të shikoni këtë video, s’do e hiqni më rripin e sigurimit (VIDEO) Pamje të rënda nga një aksident në Florida të SHBA po bëjnë xhiron e botës, për një qëllim të vetëm, sensibilizimin e nj
Gruaja gjendet e vdekur në banesë, zjarrfikëset hynë nga dritarja Një e moshuar është gjetur e pajetë brenda banesës së saj në qytezën e Patosit. Viktima është shtetasja me iniciale
Vidhet posta në një fshat të Tetovës Mbrëmjen midis 11 dhe 12 maj të vitit 2018, nga ora 16.30 deri në orën 7 të mëngjesit në postën e fshatit Shemshovë të T
Policia jep detaje për nxënësin që u hodh nga dritarja e shtëpisë Policia rajonale e Gjakovës ka bërë të ditur se të mërkurën ka pranuar informatën se një nxënës i klasës së shtatë të sh
I mituri hidhet nga dritarja e shtëpisë, kishte probleme me mësuesen Një nxënës i klasës së shtatë të shkollës fillore ‘Bekim Sylka’ të komunës së Rahovecit është në gjendje kritike shëndet
Tmerrohen udhëtarët, avioni i hapet dritarja gjatë fluturimit Pasagjerët u frikësuan për vdekje pasi pak pas ngritjes në hapësirë me aeroplan, për shkak të turbulencave u plasaritën
Incidenti ku dritarja përpiu një pasagjere shkund SHBA-në, kontroll 220 avionëve Pas ngjarjes tmerruese të avionit të Southwest Airlines, administrata amerikane e aviacionit federal FAA ka urdhëruar ko
Tentoi të vidhte banesën, shqiptari bie nga dritarja dhe thyen këmbët Një shqiptar e ka gjetur belaja pasi ka tentuar që të grabisë një banesë në Greqi. Ngjarja ka ndodhur në Greqi ndërko
53 të vdekur nga zjarri në qendrën tregtare, pamje kur njerëzit hidhen nga dritarja (VIDEO) Bilanc luftë pas zjarrit të madh që përfshiu dje qendren tregtare në qytetin rus Kemerov. BBC raporton se paku 53 njerëz
Shpërthimi në Burrel, autori e hodhi tritolin nga dritarja e tualetit urrëli është tronditur mbrëmjen e sotme nga një shpërthim me tritol. Ngjarja ka ndodhur në në lagjen ‘Partizani’ shum
Hodhi drogën nga dritarja për t'i shpëtuar policisë, kapet i riu me "Audi" Policia ka vënë në pranga një 24-vjeçar pasi u kap me një sasi lëndësh narkotike. Burime zyrtare nga policia bëjnë m
Grabitësit dhunojnë e lidhin të moshuarin në Devlinë, vajza hidhet nga dritarja Gjatë natës është grabitur një kambist në Delvinë. Nga raportimet e para mësohet se disa grabitës të maskuar janë fu
Bie nga dritarja e shkollës, adoleshentja përfundon në urgjencë Një adoleshente në Rrogozhinë ka përfunduar në spital me urgjencë pasi ka rënë nga parvazi i dritares së shkollës. B
Zjarri përfshiu shtëpinë, nëna hedh foshnjën nga dritarja (VIDEO) Një nënë e dëshpëruar e hodhi fëmijën e saj nga dritarja e katit të katërt, pasi një zjarr përfshiu shtëpinë e tyre në n
Ra somnambul nga dritarja, përcillet me dhimbje për në banesën e fundit 15 vjeçarja Ajo shkaktoi hidhërim të thellë te njerëzit pasi humbi jetën dhe ra nga dritarja e banesës së saj në Itali. 15-vjeçar