999 rezultate për

dritares

47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
A e keni ditur që dritaret mund t'i përshtasni për dimër ose për verë? (VIDEO) Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozicionin dimëror dhe veror të cilat lehtë
A e keni ditur që dritaret mund t'i përshtasni për dimër ose për verë? (VIDEO) Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozicionin dimëror dhe veror të cilat lehtë
Erion Braçe sulmon Veliajn: Shikoni ç'bëhet poshtë dritares sime, ndërtuesit na morën edhe trotuarin (VIDEO) Zv.Kryeministri Erjon Braçe është zgjuar nën zhurmën e mjeteve të rënda që punojnë poshtë dritares së tij për të ngritur
S'ka tualete publike, një person urinon para ndërtesës të bashkisë Kryeqyteti i Kosovës vazhdon të përballet me mungesë të WC-ve publike. Gjethet e pranverës nuk ia mbuluan pamjen një
Këtë gjë nuk e keni ditur për dritaret plastike Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozitën dimërore dhe verore të cilat lehtë
VIDEO/ E frikshme, foshnja shëtit jashtë dritares së katit të tetë Një video shokuese është postuar në YouTube, ku shihet se si një foshnje qëndron në këmbë në parvazin e dritares në kati
Makina e jahte, zbulohet pasuria e shqiptarëve që ngritën në këmbë Greqinë (FOTO LAJM) Policia greke vazhdon hetimet për kapjen e 3 shqiptarëve të arratisur ditën e djeshme nga burgu. Ata prenë hekurat e
E FUNDIT/ Shkulin hekurat e dritares, arratisen 3 shqiptarë në Greqi Tre shtetas shqiptarë janë arratisur nga qelitë e paraburgimit në Athinë. Mësohet se ata mundën të shkulnin shufrat e
Sekreti, a e dinit se dritaret kanë pozicionin veror dhe dimëror? Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozicionin dimëror dhe veror, të cilat mund
E gjen baristen të zhveshur dhe hyn për t'a përdhunuar (VIDEO) Videoja e tmerrshme tregon momentin kur një njeri me thikë hyn përmes dritares së një kafeneje për të rrëmbyer baristen,
Bie nga dritarja e shkollës, adoleshentja përfundon në urgjencë Një adoleshente në Rrogozhinë ka përfunduar në spital me urgjencë pasi ka rënë nga parvazi i dritares së shkollës. B
Blendi Fevziu rrëfen "fiksimin" për deputeten: I rrija poshtë dritares... (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar emisioni “Opinion” i Blendi Fevziut është fokusuar mbi gratë e pushtetshme në politike dhe pikërisht g
Peza "ngre zërin" ndaj Bashës: Pallati është afër dritares së Kadaresë (FOTO) Deputeti socialist Alfred Peza, në një deklaratë për mediat është ndalur sot tek kreu i PD, Lulzim Basha, duke i kërkuar
Ja çfarë ndodh nëse i nxirrni këmbët jashtë makinës (VIDEO) Gjatë udhëtimit nuk duhet që ti nxirrni këmbët jashtë dritares së makinës. Nëse po shijoni freskimin e këmbëve jashtë dr
Vogëlushi shëtit jashtë dritares së katit të tetë (VIDEO) Fëmijëria është dhe mosha ku prindërit duhet të kenë një kujdes të veçantë për të ruajtur shëndetin dhe mirëqenien e tyr
Ja si e pëson ky djalosh (VIDEO) Fëmijët shpesh janë të prirur që të bëjnë veprime në kundërshtim me ato që ju thonë prindërit. Ato bëhen shkaktarë të sh
75 vjeçarja denoncon në polici pasi e dhunojnë dhe grabisin Një 75 vjeçare është dhunuar nga dy të rinj dhe më pas i kanë grabitur floririn që kishte. E moshuara i ka denoncuar në
Grabitet shtëpia e deputetes së LSDM-së Shtëpia e deputetes së Lidhjes Social Demokrate Biljana Kazanxhiska është vjedhur këtë fundjave. Në natën e 13 dhe 14 ko
Kreu vepra të turpshme me fqinjën, arrestohet 29-vjeçari Një 29-vjeçar është arrestuar sot nga blutë e qytetit të Elbasanit pas denoncimit të fqinjës, sipas të cilës ai kishte h