999 rezultate për

dritaren

Fëmija dyvjeçar mbyt aksidentalisht nënën e vet Një nënë e re në Bjellorusi ndërroi jetë menjëherë pas ditëlindjes së 21-të nga mbytja e shkaktuar nga një dritare lëviz
Pse duhet me patjetër të hapni dritaren tuaj në mëngjes Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Këtë gjë nuk e keni ditur për dritaret plastike Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozitën dimërore dhe verore të cilat lehtë
Hapeni dritaren çdo mëngjes, që të pastroni dhomën tuaj Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO) Ministria e Arsimit ka futur në kurrikulën shkollore këngëtarin Rigels Rajku i njohur ndryshe edhe emrin e artit "Noizy"
E vrau burri për dritaren, 3 fëmijët nuk i thanë dot lamtumirë Ardjana Shehollit Tragjedia e Durrësit ku një 42-vjeçar vrau bashkëshorten e tij me thikë, vazhdon të tronditësë banorët. Ardjana Shah
Theu dritaren, këngëtares i hyn fansi në shtëpi Albumi më i fundit i Taylor Sëift ka shitur më shumë se dy milionë kopje. “Reputation” është albumi i parë që nga ai
Gjarpri troket në dritaren e makinës, llahtariset shoferi Një shofer në juglindje të Australisë ishte tronditur kur kishte parë se një gjarpër rreth 2,5 metra i gjatë ishte ngjit
A i dini funksionet e këtyre butonave? Butonat nga F1 në F12, të vendosura në rreshtin e lartë të tastierës së kompjuterit - nuk janë aty për t’u mbuluar nga
Sherr mes Ledion Liços dhe Rudina Xhungës: "TCH të përcolli për në dritaren e fundit!" (FOTO LAJM) Moderatori i "The Voice of Albania" ka reaguar publikisht kundër një shkrimi të botuar në portalin "dritare.net" të gaze
Flini me dritaren hapur, ja çfarë ndodh në trupin tuaj Ashley Grossman, doktoreshë dhe shkencëtare në Universitetit të Oxford’it ka propozuar një ide të re se si mund të humb
Mënyra e veçantë që përdor ky baba për të zgjuar vajzën e tij 5 vjeçare (VIDEO) Zgjimi i fëmijëve në mëngjes është një shqetësim për shumë prindër. David Meyer nga Marina e Kalifornisë, është një baba
Njeriu që ushqen ariun në dritaren e shtëpisë së tij (VIDEO) Kemi parë që te dritarja e shtëpisë të afrohet dhe kërkojë ushqip macja, qeni, delja, pula ... por ariu? Edhe kjo ka ndo
Policët e pezulluar: Nuk e pamë Stresin kur iku nga zyrat Efektivët e rajonit nga ku u largua Arkimed Lushaj janë shprehur se nuk e kanë parë momentin kur ka ndodhur arratisja. S
Për një ditë bota na pa në dritaren më të ndriçuar të saj Për një ditë Shqipëria dhe kombi shqiptar kanë arsye të jenë më shumë kren
Lë dritaren e dhomës hapur, gjen në shtrat folenë me 5 mijë grerëza Ka mjaftuar që një dritare të ketë qënë e hapur për një kohë të gjatë, që të ndërtohej një fole me 5 mijë grerëza. Një p
Supermakinat e fundit në dritaren e Albeut (FOTO-LAJM) Të apasionuarit pas makinave të bukura nuk harrojnë të marrin një aparat fotografik për të kapur foto me makinat më të b