999 rezultate për

dritare

97-vjeçarja i shpëton për mrekulli vdekjes (VIDEO) Forcat zjarrfikëse kanë arritur të shpëtojnë për mrekulli një 97-vjeçare ukrainase e cila kishte mbetur e varur pas ap
Miqësoret një "dritare" për merkaton e verës Të apasionuarit e merkatos e shikojnë futbollin me një sy ndryshe. Java e ndeshjeve përfaqësuese për shëmbull nuk është
AK në Durrës: Një flamur për çdo dritare Në kuadër të 100 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë, Aleanca Kuq e Zi ka vijuar fushatën “Një flamur për çdo dritare”
AK në Pejë, një flamur në çdo dritare Aleanca Kuq e Zi ka zgjedhur qytetin e Pejës për të nisur fushatën për 100 vjetorin e pavarësisë, ku ka dhuruar flamuj k
Supermakinat e fundit në dritaren e Albeut (FOTO-LAJM) Të apasionuarit pas makinave të bukura nuk harrojnë të marrin një aparat fotografik për të kapur foto me makinat më të b
Krijohet "dritarja e zgjuara" Një model i ri dritaresh të zgjuara që kthehen nga verore në dimërore janë krijuar nga shkencëtar të Koresë së Jugut. Dr
Shkarkohen krerët e burgut të Fushë-Krujës Shkarkohen nga detyra krerët e burgut të Fushë-Krujës. Drejtori i burgut Shkëlqim Kalemi, si dhe shefi i sigurisë në bur
Nusja e ardhshme, tenton të hidhet nga kati i 7-të E varur jashtë një dritareje në lartësinë e shtatë kateve. Ky ishte momenti dramatik i një nuseje të ardhshme, e cila u