999 rezultate për

dritan

Prokurori i Saimir Tahirit kalon me sukses Vettingun Prokurori i Krimeve të Rënda, Dritan Prençi, ka kaluar Vettingun, pas seancës së sotme në Komisionin e Pavarur të Kualif
Prokurori i dosjes "Tahiri" del para Vetingut Prokurori i Krimeve të Rënda, Dritan Prençi ka dalë sot përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për seancën dëgji
Fotoja e rrallë nga dasma e Dritan Priftit, bashkëshortja e kujton me këtë dedikim (FOTO LAJM Disa data mbeten festë edhe pas vdekjes. Këtë e ka treguar bashkëshortja e Dritan Pritit. Prej disa muajsh ish-depute
10 vjet pa të! Biznesmeni poston fotografi nga varri i Dritan Hoxhës Dita e sotme është një ditë e trishtë për familjen Hoxha. Kjo ditë është 10 vjetori i ndarjes nga jeta të Dritan Hoxh
10 vjet pa Dritan Hoxhën, si e kujtojnë vajzat e tij Dita e sotme është një ditë e trishtë për familjen Hoxha. Dita e sotme është 10 vjetori i ndarjes nga jeta të Dritan
Kush është shqiptari që mori peng 13 persona në Greqi dhe tentoi të vriste "hasmin" Një ngjarje e rëndë është regjistruar dje në një sallë gjyqësore në zonën Gjithio të Greqisë. Në seancë gjykohej pad
Vëllai i një biznesmeni, zbulohet kush e vodhi identitetin e Dritan Gradicës Dritan Gradica dhe Julian Deblini janë sipas mediave spanjolle identitetet e dy shqiptareve të arrestuar në Spanjë me 1
Droga e kapur në Madrid, policia kërkon informacion nga 4 shtete Pas arrestimit të Julian Deblinit dhe Dritan Gradicës të kapur me 1 ton kokainë në Madrid të Spanjës , policia spanjolle
Plas debati për shitësit ambulant, gazetari i kujton Dritan Hilës babain komunist Prej disa ditësh në median online ka shpërthyer debati në lidhje me shitësit ambulantë dhe sjelljen e policisë bashkiake
Dritan Demiraj rikthehet në ushtri, ky është pozicioni që merr Kolonel Dritan Demiraj, është kthyer në detyrë dhe nga sot është një ushtarak aktiv në Forcat e Armatosura. Demiraj e
375 milion lekë për tavolina, beton dhe karrige, "çmendet" Dritan Leli (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli sapo ka firmosur një tender prej 37.5 milion lekësh, i cili parashikon ndërtimin e n
Djali i Dritan Priftit, imazhi perfekt i modelingut shqiptar: Është kaq mirë të jesh i keq! Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjese e im
Dritan Shakohoxha me 22 kilogramë më pak, nuk do ta njihni më Dritan Shakohoxha është një ndër komentuesit sportiv më të dashur për publikun shqiptar. Pasioni për sportin dhe tal
Gina liron më në fund zyrën: Shqipëri hesapi! Pasi e priti ne zyre sot drejtuesin e ri te Prokurorise se Elbasanit, Ardjan Nezhen, Dritan Gina u nis drejt Tiranes ku
E dyta brenda 24 orësh, Dritan Gina kallëzon penalisht Arta Markun Arta Marku është paditur sërish në Gjykatë nga prokurori i Elbasanit Dritan Gina. Kjo është padia e dytë brenda 24 o
Plas në prokurorinë e Elbasanit, Gina nuk pranon t'a lëshojë zyrën Kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku sot shkarkoi nga puna Dritan Ginën dhe emëroi Ardian Nezhën. Pas emerimit Nez
Dritan Gina i Elbasanit refuzon vendimin e Arta Markut: Nuk iki nga puna! Ditën e sotme kryeprokurorja Arta Marku ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Elbasanit Dritan Gina. Ky shkarkim vjen
Çfarë i bashkon Oriola Marashin me djalin e Dritan Priftit? (VIDEO) I biri i një politikani shqiptar, ka nisur ecjen në rrugën e duhur për t’u bërë model i njohur. Ky është djali i Drit
Do t'i zërë vendin Aqif Rakipit, zbulohet se deputeti i PDIU është dënuar në 2013 Pas heqjes së mandatit të dy deputetëve Aqif Rakipi dhe Gledion Rehovica me vendim të KQZ, janë zbardhur dhe dy emra e r
Dyshoi për virgjërinë dhe e braktisi, burri kërkon të bëjë ADN e fëmijës në Europë Seanca e fundit e ndërmjetësimin e “Shihemi në Gjyq” në Tv Klan, nuk ka qenë aspak e lehtë për Eni Çobanin. Kalvari i s