999 rezultate për

dritĂs

Shtëpi më shtëpi, RENEA e FNSH i mësyn banesave për të kapur grabitësit (FOTO LAJM) Të paktën 100 efektivë të forcave RENEA dhe FNSH po zhvillojnë një aksion blic në fshatin Dritas pranë Tapizës pasi ka i
Spektakël dritash në qiell, si e priti Shqipëria vitin 2019 (FOTO LAJM) Ka mbërritur 2019 edhe në Shqipëri dhe qielli është mbuluar nga mijëra fishekzjarre. Në qiell është bërë një spektakë
Përfundon në barazim derbi mes Gjilanit dhe Dritas Derbi mes të dy skuadrave nga Gjilani, Gjilani dhe Drita ka përfunduar në barazim 11. Të dy golat u shënuan në pjesën
Prishtina e mirëpret Vitin e Ri me një spektakël dritash mahnitës (FOTO LAJM) Ka mbërritur 2018-ta edhe në Kosovë dhe qielli është mbuluar nga mijëra fishekzjarre. Në qiellin e Prishtinës është b
Spektakël dritash në qiell, si u prit 2018 në Tiranë (VIDEO) Ka mbërritur 2018 edhe në Shqipëri dhe qielli është mbuluar nga mijëra fishekzjarre. Në qiell është bërë një spektakë
"Shi i argjendtë" në Milano (FOTO LAJM) Një instalacion është shfaqur në hollin e ekzpozitave të Triennales së Torinos. Instalacioni është ndërtuar me 80.000
Defekti, mungesë dritash në disa zona Disa qytete dhe fshatra do të vuajnë mungesën e dritave gjatë ditës së sotme si pasojë e një defekti të ndodhur në nënst