999 rezultate për

dritĂ

“Kam frikë të hap dritaren”: Vdekja i afrohet lagjeve të qytetit, banorët në panik Turqia është duke u përballur me një numër të madh rastesh pozitive me koronavirus gjatë javëve të fundit duke shënuar g
47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
Boca Junior fik dritat e stadiumit, përveç dollapit të Maradonës Vdekja e legjendës së futbollit argjentinas, Diego Maradonës ka shokuar gjithë botën e futbollit. Maradona ka vdekur
Me dritat fikur, partneri i Genta Ismajlit poston momente intime me këngëtaren (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është duke shijuar romancën me partnerin turk, Huseyin Usta. Ajo he
Fshehu apartamentin në Tiranë, KPA shkarkon kreun e Gjykatës së Tropojës Kolegji i Posaçëm i Apelimit, ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin nga detyr
Vajza rri 7 orë mbi makinë për të parë nga dritarja nënën me COVID-19 Një vajzë italiane ka qëndruar me orë të tëra mbi kabinën e makinës në këmbë, për të parë nënën e saj të infektuar me CO
Mafia kĂ«rcĂ«non me jetĂ« Dritan Abazoviçin dhe familjen e tij Drejtori ekzekutiv i Koalicionit URA, Zoran Mikić dha alarmin nĂ« lidhje me sigurinĂ« fizike tĂ« kreut tĂ« politikanit
Arrestohet autori i sulmit në Qendrën Shëndetësore në Elbasan Policia ka vënë në pranga autorin e sulmot të qendrës Shendetësore në lagjen "Skënderaj" në Elbasan. Njoftimi i pl
Arben Gjata: Nëse ndizet drita e kuqe e kolapsit të shëndetësisë, rikthehet izolimi total! Arben Gjata, rektor i Universitetit të Mjekësisë thotë se vendi është në prag të një situatë kritike dhe se periudha e t
Kërcënohet me vdekje ish-prokurori që kërkoi "burg përjetë" për Dritan Dajtin Kërcënohet me vdekje ish-prokurori që kërkoi "burg përjetë" për Dritan Dajtin. Ish-prokurori Ardian Nezha ka bërë një
A e keni ditur që dritaret mund t'i përshtasni për dimër ose për verë? (VIDEO) Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozicionin dimëror dhe veror të cilat lehtë
"S'më linte babi, dilja nga dritarja", këngëtarja flet për pasionin e madh (FOTO LAJM) Brikena Asa ishte e ftuar këtë të hënë në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” për të folur për projektin e saj më të fundit q
Zbardhet udhëzimi: Si do të regjistrohet gjoba për maskat në faturën e dritave Kush gjobitet nga Policia Bashkiake apo Policia e Shtetit për mosmbajtje të maskës, penalitetin do ta paguajë bashkë me
Art me ketra, artisti bëhet viral (FOTO LAJM) “15 vjet më parë ndërtova një shtëpi në një fshat të vogël në mes të Suedisë, pranë një pylli. Kurrë nuk e prisja që bal
Shkarkohet nga detyra Prokurori i Apelit të Tiranës, Dritan Peka KPA ka rrëzuar vendimin e KPK, duke shkarkuar nga detyra Prokurorin e Apelit Tiranë, Dritan Peka. Më herët, KPK e kis
Nga dritarja e spitalit, pacienti me Covid-19 ndjek ceremoninë martesore të të birit (VIDEO) Pasi u infektua nga Covid-19 një burrë u detyrua të shtrohej në spital për një trajtim më të specializuar. Mirëpo, kj
Gjoba drejt e te faturave e dritave, sa do paguajnë ata që kapen pa maskë Nga dita e enjte të gjithë duhet të mbajnë maskë kudo, jashtë shtëpisë, në të kundërt gjoba është 3 mijë lekë të reja pë
Fitorja e Krasniqit, Mavraj bën komentin epik: Ia ke fik dritat Robin Krasniqi është kampioni i ri i botës, në WBA (regular – i thjeshtë) dhe IBO. Djaloshi nga Juniku i Kosovës bëhe
Fantazma shfaqet në varrezën skoceze, fotografia duket autentike Një fotograf çek postoi një foto nga një varrezë skoceze në Reddit, e cila shkaktoi një vëmendje të madhe të publikut.
Gjirokastra që prej orës 4 pa drita, OSHEE lë pa përgjigje banorët Lagjia ish-SMT në qytetin e Gjirokastres vuan prej disa kohësh mungesën e energjisë elektrike. Ditën e sotme banorët