999 rezultate për

drin

Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
Tragjedi e rëndë, mbytet një i mitur në lumin Drini i Zi Një tjetër ngjarje tragjike është shënuar sot në lumin Drini i Zi, ku një fëmijë është mbytur dhe për pasojë ka humbur j
Një copë ylli, vajza e Niko Peleshit ndrin e gjitha në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Maturantët kanë pritur me padurim përfundimin e 3 viteve gjimnaz për të festuar në mbrëmjen e maturës. Të gjithë të k
Shoqja e Drinit i heq Arjola Shehun nga Instagrami? Gazetarët sqarohen LIVE (FOTO&VIDEO) Një nga historitë që dëgjohet më shpesh ditët e sotme, gati gati si një përrallë e kohëve moderne, është momenti kur një
Si asnjëherë, Drini Zeqo i magjepsur nga fotot joshëse të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Fotot më të fundit të Oriola Marashit po trazojnë rrjetin. E veshur në bikini të zëza dhe super seksi, modelja ka mar
KE harton kuadrin negociues për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut: Hap i rëndësishëm! Komisioni Evropian i paraqiti Këshillit draftin e kornizave të negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke
Vjehrri ther dhëndrin e tij pasi i kërkoi një gotë raki: Pi birrë, mos më bie në qafë! "Mos më bjerë në qafë mua, më lër mua ta pi rakinë dhe ti pi birrë..." Ditë më parë, një ngjarje e rëndë tronditi De
Nga erdhi kjo? Dj Blunt sulmon sërish Ledrin: Pa mua do kishe qenë të lagjja Ashtu si herën e parë, krejt nga hiçi, DJ Blunt shpërtheu sërish për Ledri Vulën, këtë herë duke përmendur tërthorazi ed
Vrau vajzën dhe dhëndrin, por u la i lirë? Babai i viktimës sqaron vendimin e gjykatës (FOTO LAJM) Në mëngjesin e 31 dhjetorit të vitit të kaluar, Osman Shaptafaj qëlloi për vdekje vajzën dhe dhëndrrin e tij, teksa teks
Vrau vajzën dhe dhëndrin në përvjetorin e martesës, si u lut për falje babai në gjykatë Osman Shaptafaj, shqiptari i akuzuar për vrasjen e vajzës dhe dhëndrit të tij ndërsa po hynin në shtëpinë e tyre, është
Ua mori jetën natën e Vitit të Ri, çfarë po ndodh me shqiptarin që vrau vajzën dhe dhëndrin Shqiptari Osman Shaptafaj, i cili i mori jetën vajzës dhe dhëndrit të tij, ngjarje që tronditi Australinë më 31 dhjetor
Ish i burgosuri: Sherri me dhëndrin e Kadri Hazbiut në mes të Tiranës për vajzën me biçikletë Kjo eshte historia e panjohur e Haxhi Sulës nga Tirana, i cili në vitin 1975, pas një zënke me dhëndrin e Kadri Hazbiut
Si rrallëherë, Drini Zeqo flet për jetën private: Kjo vajzë është dashuria ime më e madhe (VIDEO) Gazetari Drini Zeqo ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan-it”. Si rrallëherë, ai ka folur
Sara Hoxha zbulon eksperiencën e "çmendur", por të gjithëve u mbetën sytë te foto me Ledrin (FOTO LAJM) Këtë muaj, Ledri Vula zgjodhi ta nisë ndryshe. Ai pranoi për herë të parë publikisht historinë e shumëpërfolur të das
Infektohet me koronavirus futbollisti i parë shqiptar Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se futbollisti i Kombëtares U21 të Kosovës, Valdrin Mustafa, ka rezultuar poz
Anulohen koncertet, Endrin dhe Stefin i gjen koronavirusi në SHBA (FOTO LAJM) Prej kohësh çdo vit në këtë periudhë, vëllezërit e famshëm korçare në muzikë, Stefi dhe Endri Prifti e kalojnë në Shtete
Drini Zeqon do ta shohim si model? Komenti që ngjalli dyshime (FOTO LAJM) Drini Zeqo është gazetari dhe spikeri shqipatr shumë i dashur për publikun. Emri i gazetarit është shumë pak i lakuar
Sonila Meço tregon një kujtim nga jeta e saj në të cilin Alketa kishte shumë gisht Në një intervistë për “Why Not”, Sonila Meço u pyet në lidhje me disa nga figurat më të njohura të ekranit, ku i duhej t
Nuk mungoi as në Oscar 2020, Valdrin Sahiti "vesh" një tjetër sukses ndërkombëtar (FOTO LAJM) Të gjithë mezi e kanë pritur ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020”. Ashtu si ndodh gjithmonë, një rëndësi e veça
U kritikua shumë në RTSH, Alketa do bëjë të njëjtin "gabim" në Sanremo (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në skenën e Ariston në festivalin e muzikës italiane "Sanremo" do të ngjitet në moderim, prezantuesja