999 rezultate për

drin

Acari nuk kursen as kafshët, ngrin dhelpra në lumin Drin I ftohti polar që ka përfshirë vendin tonë nuk po kursen as kafshët. Sot është gjetur një dhelpër e ngrirë. Kafsha ësh
Temperaturat ngrijnë Drinin e Bardhë (VIDEO) Temperaturat e ulta dhe i ftohti ekstrem i këtyre ditëve, ka bërë që një pjesë e Drinit të Bardhë të ngrijë. Indërks
Mbretëresha Elizabeth në gjendje të rëndë shëndetësore Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë se Madhe ka anuluar planet e saj për Krishtlindje, për shkak të një ftohje të rënd
E mbani mend Gjinon, dhëndrin 14 vjeçar? Ja si duket sot (FOTO LAJM) Kush nuk e mban mend Gjinon tek filmi “Përrallë nga e kaluara”? Me shumë siguri të gjithë e mbajmë mend e me shumë sig
Rrëfehet familja e të vrarit në Mitrovicë: Valdrin Beqiri na vrau djalin Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Mitrovicë, ku një 22-vjeçar Valon Sadiku u qëllua katër herë me kallashn
Flet familja e të vrarit në Mitrovicë: Djalin na vrau Valdrin Beqiri Njw i ri u vra sot nw mwngjws ne Mitrovicw, i qwlluar me automatik nga bashkwmoshatarw tw tij, ndwrkohw qw prindwrit the
Drini i Zi del nga shtrati, rrezikohen disa banesa në Gjoricë Rreshjet e shiut me intesitet të lartë kanë shfaqur mjaft problematika ditët e fundit, ndërsa një situatë emergjence ësh
Dasma magjike, çifti dhuron spektakël me truke magjie E si mund të ishte ndryshe martesa mes një magjistari dhe një komedianeje, përveçse një shfaqje e vërtetë. Çifti,
Njihuni me bukuroshen që ka refuzuar Adrianin, Ledrin dhe Cozman (VIDEO) Adrian Gaxha, Ledri Vula dhe Cozman mund të konsiderohen si ndër meshkujt më “Don Zhuan” të skenës sonë. Mirëpo, nuk
Makina përfundon në "Drin", shpëton mrekullisht vajza Një 19-vjeçare ka përfunduar bashkë me makinën e saj në lumin Drin. Anila Fiku humbi drejtimin e makinës duke rënë posht
Shkodër/ Makina me dy persona përfundon në "Drin" Një mjet ka përfunduar në ujërat e lumit Drin, ndërsa dyshohet se brënda ndodhen dy persona. Aksidenti ka ndodhur në ven
Berisha: Kaskada e Drinit tregtohet sikur të jetë pronë private e Gjiknurit Në një bashkëbisedim me gazetarët, ish-kryeministri Berisha akuzoi Ministrin e Energjitikës, Damian Gjiknuri, për një af
Dua Lipa dikur njihej vetëm për lidhjen me Ledrin, sot gëzon më shumë famë se ai(FOTO LAJM) Dikur e njohur thjesht si një modele e re kosovare që jeton në Londër, sot një ndër zërat më të rinj të muzikës dhe që
Ja kush është 21-vjeçari që humbi jetën në lumin Drin në Kukës (FOTO LAJM) Një i ri, 20 vjeç ka humbur që prej ditës së djeshme dhe dyshohet se është mbytur në lumin Drin i Zi në Kukës. Policia n
Mbytet në Drinin e Zi 21-vjeçari Një 21-vjeçar ka humbur jetën në lumin e Drinit të Zi, teksa ishte duke u larë me shokët. Sipas dëshmitarëve, shkaku
Rama i bën dhuratë për ditëlindje Drini Zeqos Moderatori i njohur Drini Zeqo feston sot 34-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë me të gjithë miqte e tij një dhuratë të veç
Tragjike/ Dasmori qëllon gabimisht dhëndrin me pistoletë (VIDEO) Mendohej se do ishte dita më e lumtur për këtë çift, po fatkeqësisht u kthye në një dramë të vërtetë. Teksa kërcenin dhe
Niko Komani: Valdrin Sahiti, sfilat të kopjuar Stilisti Niko Komani, duket se ka disa rezerva lidhur me sfilatën e kolegut të tij kosovar Valdrin Sahiti. Në emision
“Dhelprat” mundin e “macet e zeza”, +10 nga Tottenham (VIDEO) E nisën kampionatin për të mbijetuar, por tashmë mund të konsiderohen kampionët e Anglisë. Mrekullia vazhdon në Premier
Terry zgjedh më të mirët e vitit në Angli, ja votat e tij (FOTO) Kapiteni i Chelseat, John Terry, ka bërë publike votat për lojtarin më të mirë, atë më të talentuar dhe 11-shen më të mi
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".