999 rezultate për

drilon

Ajsi Xhaxhaj e lidhur me regjisorin Drilon Hoxha? Pak javë më parë, aktorja Ajsi Xhaxhaj befasoi miqtë me një foto ku shfaqej duke shkëmbyer puthje në natyrë me regjisori
Arrestohet super hajduti në Shkodër, ishte kthyer në tmerrin e qytetarëve I kthyer në makthin e qytetarëve, një shtetas është arrestuar nga Policia e Shkodrës ditën e sotme. Shtetasi i arrest
Ana Lika trullos Drilonin dhe Robertin, i tund të pasmet para fytyrës (VIDEO) Mbesa e Inis dhe Ingrit Gjoni shquhet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe të hapur. Këtë herë ajo që ka qenë në mbr
Trondit Drilon Hoxha! Drilon Hoxha aktori i ri dhe i talentuar shqiptar u bë i njohur për herë të parë në shfaqjen televizive, “Ti vlen”, ku u
Drilon Hoxha "vret" me armë zjarri Ajsin (VIDEO) Aktori dhe regjisori shqiptar Drilon Hoxha është drejt një projekti të ri pas filmit të tij "Drejt fundit" i cili kor
Nëna shtatzënë u dogj brenda në ashensor, zbulohet shkaku i zjarrit tek "Fresku" Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë ka administruar akt-ekspertimin mjekoligjor për përcaktimin e sh
TRONDITËSE/ Drilona Duriçi që u dogj në ashensor, 6-muajshe shtatzënë Nëna 30-vjeçare që ndërroi jetë në mënyrë tragjike të premten ishte në muajin e gjashtë të shtatzënisë. Ajo ishte në
U dogj në ashensor, ja mesazhi prekës i shoqes së Drilona Duriçit (FOTO LAJM) Humbja në mënyrë tragjike e 29-vjeçares Drilona M. Duriçi, mëngjesin e sotëm në Tiranë, ka sjellë trishtim jo vetëm tek
Zyrtare/ Edhe një tjetër shqiptar luan në Itali Një tjetër futbollist shqiptar do të luajë në Itali. 19-vjeçari Drilon Cenaj i është bashkuar skuadrës së Salernitanës.
Drilon Lleshi, kryetar i Forumit rinor të BDI-së në Dibër (FOTO LAJM) Forumi rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim, Dega Dibër, mbrëmjen e djeshme mbajti Kuvendin Zgjedhor ku zgjodhi org
Unë e njihja Drilonin Kam disa ditë që përjetoj dhimbje nga humbja kushëririt tim, Drilonit, që ndërroi jetë
SKSH: Si shpëtuam Gafur Adilin nga operacioni "Shigjeta" Drejtues të Sigurimit Kombëtar Shqiptar (SKSH) në një deklaratë të tyre për shtyp me anë të Kolonel Çlirim Presheva treg