999 rezultate për

dridhet

Rama e ndjen "tokën t'i dridhet nën këmbë" e i sulet deputetëve: Boll me zullume, ikni takoni njerëzit Edhe pse i ka tashmë të gjitha në dorë dhe përballë një opozitë apatike, pushteti i Ramës po bjerret dhe kjo për shkak t
Nuk i dridhet qerpiku, Luana zbulon si dukej para 10 dhe 20 vitesh (FOTO LAJM) Luana Vjollca është kthyer në një nga këngëtaret më të suksesshme, këngët e së cilës kanë arritur të thyejnë rekorde që
Merkel dridhet sërish, këndon himnin ulur (VIDEO) Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berli
Çfarë po i ndodh Merkelit?, Dridhet sërish për të 3-tën herë brenda muajit (VIDEO) Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë duke u dridhur në një aktivitet publik për të tretën herë në më pak se një
Mësoni arsyen pse syri juaj dridhet herë pas here Shumë prej nesh e dimë se çfarë është kur të dridhet qepalla; në fakt, ne të gjithë e kemi hasur këtë moment në jetën to
Dridhet Barcelona, Liverpool në "pole position" për De Ligt Barcelona ndjehet e pa sigurt për arritjen e transferimit të mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, këtë verë, pasi thu
Milani "dridhet" në fund, por nuk i shpëtojnë 3 pikët (VIDEO) Milani ka arritur të marrë tre pikët përballë Bolognas duke shpresuar akoma më shumë për një vend në Champions të cilin
Roma fiton përballë Cagliarit, "dridhet" Milani (VIDEO) Roma e Ranierit mund të gëzojë. Momentalisht është në Champions League, pasi sapo ka parakaluar Milanin dhe Atalantan, d
Dridhet “Camp Now”, Rashford përkëdhel traversën në minutën e parë (VIDEO) Manchester Unitedi ka qenë shumë pranë të kalojë në epërsi kundër Barcelonës, në ndeshjen e kthimit çerekfinale në Ligën
Dridhet Juventus, dëmtohet Dybala Frikë te Juventus. Pas lëndimit të Cristiano Ronaldos kundër Portugalisë, tashmë është dëmtuar edhe Paulo Dybala. Sul
Meghanit nuk i dridhet qerpiku, thyen protokollin edhe për festa Dita e sotme shënon festën e Krishlindjeve dhe kudo në botë mbahen mesha për të festuar lindjen e Krishtit. Por cfarë
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh
Pas braktisjes nga studentët, Ramës fillon ti dridhet zëri (VIDEO) Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama është në një mbledhje me studentët e Universitetit të Vlorës, ku nuk është pritur m
"Po dridhet nga frika, o plotëso kërkesat o dorëhiqu", studentët revoltohen me Ramën Sot është dita e katërt e protestës së studentëve në Shqipëri dhe prej disa orësh janë mbledhur përpara Ministrisë së Ar
Dridhet Liverpooli, Shaqiri “kërcënon” me largim Skuadra e Liverpool mund të humbasë një prej yjeve të saj në skuadër. Bëhet fjalë për sulmuesin e Liverpool, Xherdan Sha
Dridhet Italia, Ronaldo ka marrë vendimin e papritur Kombëtarja e Italisë ka nisur të frikësohet pasi Cristiano Ronaldo mësohet se i ka thënë “po” trajnerit të Portugalisë p
La nam në Dance With Me, Rashel përdridhet e tregon asetet (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka nisur Dance With Me. Ka qenë Seldi ai që ka kërcyer mbrëmjen e sotme këngën e Elvana Gjatës, hiti
‘Dridhet’ Barcelona, ja kundërshtari Barcelona ka ‘kapur’ një kundërshtar shumë të vështirë në vazon e dytë. Ata do të përballen me Tottenham.
Dridhet klubi italian në grup me Realin Gjysmë finalisti i vitit të kaluar Roma ka rënë në grup me Realin e Madrid. Ajo bën pjesë në grupin G.
Të dridhet mishi, njihni rrugët më të frikshme në botë (FOTO LAJM) Nuk ka asgjë më të relaksuar se sa një udhëtim i ngadalshëm nëpër fshat. Këto rrugë janë të këndshme për shkak të mu