999 rezultate për

driblimet

Champions kujton Busquets, shijoni driblimet magjike të mesfushorit (VIDEO) Sergio Busquets ka qenë një prej lojtarëve më të vlerësuar nga trajnerët e Barcelonës. Pavarësisht se tifozët lidhen
Driblimet e njëpasnjëshme të Nicolas Pepe po bëjnë bujë të madhe (VIDEO) Nicolas Pepe ishte në formë të lartë në ndeshjen e së martës mbrëma ndaj Southamptonit. Arsenali triumfoi në udhëtim
Driblimet e Maradonës që magjepsën botën (VIDEO) Maradona u nda nga kjo jetë më 25 nëntor, në moshën 60 vjeç si pasojë e një ataku kardiak, shkruan Albeu.com. Në viti
Pesë driblimet më të mirë në La Liga, Messi i 4 Ylli i Atletico Madrid Thomas Partey krenohet me statistikat më të mira të përqindjes së driblimit në La Liga këtë sezon
Shikoni duartrokitjet e spanjollëve dhe lutjet e rivalit drejt Iscos, gjatë ndeshjes me Kosta Rikën (VIDEO) Isco ishte i jashtëzakonshëm me driblimet e tij edhe në ndeshjen e fundit miqësore që kombëtarja e tij e fitoi ndaj Kost
Verratti nuk është e vetmja "viktimë" e Iscos, zbulojini të gjithë (VIDEO) Isco po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes tek mediat botërore pasi me driblimet e tij po arrinë që në njëfarë mënyr
6 driblimet më të bukura gjatë vitit 2016 (VIDEO) Gazeta spanjolle “El Mundo Deportivo” ka përzgjedhur 6 driblimet më të bukura për këtë vit në futboll. Në videot e pu
Driblimet e gjelit, askush nuk e ndal dot (VIDEO) Në ndeshjen e divizionit të parë izraelit Hapoel Tel Avivi dhe Bnei Yehuda, loja ndërpritet nga një ivazion në fushë. Nj
Top 20 driblimet më të mira të Lionel Messit (VIDEO) Sulmuesi Lionel Messi njihet si një nga lojtarët më të mirë për driblimet. Në videon më lartë shikoni 20 driblimet më
Sulmuesi "deh" mbrojtjen dhe shënon (VIDEO) Është loja që nuk e pret: një finte për të mos lejuar topin të dalë në rivënie fundore, dhe më pas një tjetër për të ten