999 rezultate për

driblim

Driblimet e Maradonës që magjepsën botën (VIDEO) Maradona u nda nga kjo jetë më 25 nëntor, në moshën 60 vjeç si pasojë e një ataku kardiak, shkruan Albeu.com. Në viti
Çfarë klasi nga Neymar, "turpëron" mesfushorin shqiptar (VIDEO) Neymari zhvilloi një ndeshje spektakolare në fitoren 2-0 të Paris Saint-Germain ndaj Stade de Reims. Valon Berisha is
Pesë driblimet më të mirë në La Liga, Messi i 4 Ylli i Atletico Madrid Thomas Partey krenohet me statistikat më të mira të përqindjes së driblimit në La Liga këtë sezon
Messi dhuron "show", shikoni si driblon kundërshtarin (VIDEO Lionel Messi prodhoi një driblim fantastik në ndeshjen e Barcelonës ndaj Getafes. Messi gjunjëzoi duke e dribluar k
Ky driblim i Neymar nuk duhet humbur për asnjë arsye, i rrallë (VIDEO) PSG fitoi ditën e sotmë përballë Angers me rezultatin 2-1. Një nga protagonistët kryesorë në këtë ndeshja ka qenë sul
Neymar "mbreti" i driblimeve në Champions League UEFA Champions League do të zhvillohet edhe sonte për ndeshjet e raundit të katërt. Por çdo skuadër dhe çdo futbolli
Driblime të çmendura, djali i Ronaldos shënon gol të jashtëzakonshëm (VIDEO) Djali i sulmuesit të Juventusit, Cristiano Ronaldo ka shënuar një gol të shkëlqyer. Cristiano Ronaldo Jr duket se do
Gola dhe driblime si Maradona, televizioni serb bën speciale për Fadil Vokrrin (VIDEO) Legjenda e futbollit kosovar dhe kryetari FFK-së, Fadil Vokrri, ndërroi jetë të shtunën pas një sulmi në zemër, kurse të
Turpërimi më i madh në 'El Clasico', Busquets tallet keq me yllin e Realit (VIDEO) Kur kujtoni ‘El Clasicon’ ajo që ju vjen në mendje është spektakël. Mbrëmë ka pasur shumë emocione por edhe shumë konte
Isco turpëron Douglas Costan me këtë super driblim (VIDEO) Reali e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Juventusit në "Allianz Stadium". Por, talenti spanjoll Isco ka d
Ky talent është e ardhmja e futbollit, dëmton kundërshtarin me driblimin fantastik (VIDEO) Talenti i Realit të Madridit, i cili është i lënë akoma në ekipin ku po formohet Flamengo, Vinicius JR ka bërë bujin e
Sulmuesi brazilian i Realit trullos kundërshtarin me një driblim magjik (VIDEO) Vinisius Junior është talenti i madh pasi posedon disa cilësi të jashtëzakonshme. Sulmuesi brazilian u ble që në mos
Talenti 19-vjeçar i huazuar i Realit, po çmend Hollandën me driblimin e tij (VIDEO) Një driblim i Martin Odegaard gjatë fundjavës së kaluar është ndër më të klikuarat në rrjetet sociale. Futbollisti 1
Driblimi fenomenal i Payetit e dëmton portierin, del me barel (VIDEO) Marseille shënoi fitore të martën në mbrëmje ndaj Strasbourg me rezultat 2-0. Por ajo që bëri më shumë buj nuk ishte fit
Pogba dhuroi spektakël në Old Trafford kundër CSKA-së, shikoni driblimin e tij (VIDEO) Manchester United fitoi sonte me përmbysje ndaj CSKA-së së Moskës me shifrat 2-1 në "Old Trafford". Anglezët ishin du
Busquets çmend të gjithë me këtë driblim (VIDEO) Mesfushori i Barcelonës, Sergio Busquets, realizoi një driblim të jashtëzakonshëm sonte në sfidën kundër Juventusit.
Shikoni duartrokitjet e spanjollëve dhe lutjet e rivalit drejt Iscos, gjatë ndeshjes me Kosta Rikën (VIDEO) Isco ishte i jashtëzakonshëm me driblimet e tij edhe në ndeshjen e fundit miqësore që kombëtarja e tij e fitoi ndaj Kost
Verratti nuk është e vetmja "viktimë" e Iscos, zbulojini të gjithë (VIDEO) Isco po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes tek mediat botërore pasi me driblimet e tij po arrinë që në njëfarë mënyr
"Isco i shkatërron karrierën Verrattit", kështu e kanë cilësuar mediat botërore këtë driblim (VIDEO) Isco mbrëmjen e djeshme ishte në super formën e tij. Mesfushori dhuroi një paraqitje fantastike duke dribluar çdo kënd q
Njihuni me Mesin arab, identik si "pleshti" (VIDEO) Nëse mendonit se ekziston vetëm një Messi e keni shumë gabim. Omar Abdulrahman, lojtar 25-vjeçar i Al-Ain ka një ngjashm