999 rezultate për

drguar

Interi zhbllokon rezultatin përballë Getafes (VIDEO) Interi ka arritur t zhbllokoj rezultatin prball Getafe, ndeshje e vlefshme pr cerek finale t Europa Lague. Ësht Luka
Ngjarje shokuese në Serbi, drogojnë dhe dhunojnë shoqen e klasës Gjykata e Lartë e Zrenjaninit ka dhënë masën 30 ditë paraburgim për adoleshentët serbë Gj.K dhe S.U, me dyshimin se këta