999 rezultate për

drenasi

Kërcënoi Haradinajn me prerje koke, ngrihet aktakuza ndaj shqiptarit nga Drenasi Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur sot aktakuzë ndaj personit që përmes rrjeteve sociale kërcënoi kryeministrin Ra
Komuna e Drenasit: Avokati i Popullit gënjen, ofruam ndihmë për të miturën Komuna e Drenasit ka reaguar duke thënë se institucionet komunale i kanë ofruar ndihmën e duhur nxënëses që u abuzua sek
Avokatin nga Drenasi e lenë pa ushqim në qeli Këshilli për Mbrojtjen dhe të Drejtat e Lirive të Njeriut (KMLDNj), ka vizituar avokatin Gazmend Halilaj, cili po mbahet
Vajza flet për avokatin Halilaj, a kanë pasur marrëdhënie? E mitura nga Drenasi e cila dyshohet se është keqpërdorur seksualisht nga hetuesi policor dhe profesori, ka mohuar të ke
Arrestohet avokati që denoncoi abuzimin seksual në Drenas Është arrestuar avokati Gazmend Halilaj i cili dy javë më parë kishte sinjalizuar abuzimin seksual të nxënëses nga Drena
Deputetët do të kuvendojnë sot për vajzën e dhunuar nga mësuesi dhe polici Kryesia e Kuvendit ka vendosur që sot të mbahet seancë e jashtëzakonshme për 16-vjeçaren nga Drenasi. Deputetët e opo
Mësuesi dhe polici përdhunues "shkojnë" deri në Zvicër Gazeta zvicerane "20 min" ka shkruar për rastin e abuzimit të së miturës nga Drenasi. Rasti i abuzimit të së miturës
Në këtë ditë vendoset për policin që abuzoi seksualisht me të miturën Polici nga Drenasi, Vesel Veseli, që po dyshohet se ka keqpërdorur seksualisht një 16-vjecare nga Drenasi do të dalë sot
Rasti i Drenasit mund të dekurajojë raportimin e përdhunimeve në polici Rasti i nxënëses nga Drenasi, e cila kishte shkuar në polici për të denoncuar profesorin e saj për dhunim seksual, e në
Pritet kërkesa për paraburgim për policin abuzues Prokuroria pritet të kërkojë paraburgim për policin V. V., i dyshuar për abuzim seksual dhe shantazh ndaj nxënëses 16-vj
Arrestohet polici që torturoi dhe përdhunoi 16-vjeçaren nga Drenasi Inspektorati Policor i Kosovës sot përmes një njoftimi për media ka konfirmuar arrestimin e një zyrtari policor, me dysh
Ramizi shpërthen me premtime, thotë se Drenasi do të bëhet me tramvaj Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka bërë një postim në profilin e tij në Facebook në lidhje me infrastru
Lladrovci ka një thirrje për mësuesit në Drenas Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, pas takimit me udhëheqësit e Sindikatës së Arsimit, Shkencës dhe Kultur
Zv.presidenti i PE-së bën homazhe në Prekaz Zëvendëspresidenti i Parlamentit Evropian, Rainer Wieland gjatë ditës së sotme do vizitojë Komunën e Drenasit. Sipas
Komuna që drejtohet nga Lladrovci përdor mallra serbe (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci po akuzohet se po përdor produkte serbe për nevoja të Komunës. Nëpërmj
Skenderaj dhe Drenasi largojnë produktet serbe Komuna e Mitrovicës, ajo e Vushtrrisë, e Skenderajt dhe e Drenasit kanë zbatuar urgjentisht urdhëresën e Ministrisë së T
Prokuroria njofton Lladrovcin për një aktakuzë Prokuroria Themelore e Prishtinës, Departamenti për Krime të Rënda, e ka njoftuar kryetarin e Komunës së Drenasit, Ramiz
Jashari: Drenasi ka marrë pamje tjetër Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari bashkë me asamblistët e tij kanë bërë homazhe pranë shtatoreve të heronj
Kjo familje nga Drenasi ka nevojë për ndihmën tuaj Ndërsa temperaturat bien në ditët e dimrit, Pajazit Dugolli nga Drenasi, ka nevojë për ndihmë. Ai jeton tash e disa v
PDK goditet në Drenicë, rrezikon edhe Drenasin Drenica mund të mos jetë në të ardhmen “hambar” i votave për PDK-në, ashtu siç ka qenë që nga paslufta e deri më tani.