999 rezultate për

dreke

Sipas një hulumtimi, gjumi i drekës forcon mendjen Sipas një hulumtimi ku janë vëzhguar 2.200 persona në Kinë, u zbulua se gjumi i drekës forcon mendjen. Sipas lajmit t
Nëse do të kesh bark të sheshtë, ka diçka që nuk duhet ta hash në drekë Nëse e ke prej kohësh dëshirën për të pasur bark të sheshtë dhe ia ke vënë vetes detyrë, ka disa hapa që duhen respektua
Koha është gjithçka: Ja kur duhet të hani nëse doni të dobësoheni Kur planifikojmë për t’u dobësuar, përpiqemi të marrim informacione vetëm se çfarë dhe sa duhet të hamë. Por, nuk duhet
Koha e duhur për të ngrënë mëngjesin, drekën dhe darkën për ata që duan të humbin peshë A keni menduar ndonjëherë se kur është koha më e mirë për të ngrënë mëngjes, drekë dhe darkë nëse doni të humbni peshë?
Çfarë po kurdiset?! Meta sulmon Ramën e drekon me socialistët e vjetër (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, mes kryeministrit Rama dhe presidentit Meta është zhvilluar një "luftë e ftohtë" me tone të nxehta dhe
Tha se merrte bukë me vete, Hoti shuan kureshtjen dhe tregon çfarë konsumoi për drekë Pak ditë më parë zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj, u shpreh se kryeministri Hoti e merr bukën me vete nga
Koha e duhur për të ngrënë mëngjesin, drekën dhe darkën për ata që duan të humbin peshë A keni menduar ndonjëherë se kur është koha më e mirë për të ngrënë mëngjes, drekë dhe darkë nëse doni të humbni peshë?
Erion Braçe ironizon keq Bashën e Kryemadhin: Po bëjnë gjumin pas drekës me hudhra! "Aaaa po ore gjumi! Gjumi i vapës sidomos pas drekës me hudhra është shëndet!..." Erion Brace ka reaguar për heshtje
E dashura e Verrattit i përgatit super drekë (VIDEO) Marco Verratti tregon në mediat sociale drekën që e përgatiti e dashura e tij Xhesika Aidi. Të dy janë së bashku prej
Hapën tender për t'i dhënë drekë, reagon Pipero: Faleminderit, po anulojeni! Pas lajmit se Bashkia e Skraparit ka hapur një tender për të zhvilluar një drekë në nder të mjekut të njohur Pëllumb Pip
Në mëngjes, drekë dhe darkë supë për tu dobësuar sa "hap e myll sytë" Te konsumoni supe do te jete sekreti I dobesimit. Sipas Fiona Kirk, autore e shume librave te dobesimit “ njerezit mund
Ndodh dhe kjo! Bashkia në Skrapar hap tender për të shtruar një dreke në nder të Piperos Mjeku Pëllumb Pipero është kthyer në një ndër njerëzit më të komentuar në media, për shkak të angazhimit të tij në luftë
I erdhi në dyqan kur ishte shitëse, si u njoh këngëtarja shqiptare me Rihannën Bebe Rexha mund të mos e kishte menduar kurrë që ylli i muzikës, Rihanna, e cila ia behu papandehur në dyqanin ku ajo pu
E trishtë! 46-vjeçarja humb jetën nga koronavirusi: Kur të shërohem, do më ftoni për drekë! Një histori e trishtë vjen nga Italia ku një zonjë 46-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit, COVID-19. Si
Hëngri drekë me Trump dhe doli pozitiv ndaj COVID-19, presidenti mban qëndrimin e papritur Një person i cili u takua dhe hëngri drekë me presidentin SHBA-së, Donald Trump, rezultoi i infektuar me koronavirus. E
Konsumoni supë në mëngjes, në drekë dhe në darkë për tu dodësuar më shpejt Te konsumoni supe do te jete sekreti i dobesimit. Te konsumoni supe do te jete sekreti I dobesimit. Sipas Fiona Kirk, a
Gjel deti dhe puding, Boris Johnson u shërben drekën e Krishtlindjeve ushtarakëve Kryeministri britanik, Boris Johnson vizitoi bazën ushtarake pranë Tapës, në afërsi të kryeqytetit estonez, Talin, ku u
Johnson u shërben drekën e Krishtlindjeve trupave britanikë Kryeministri britanik, Boris Johnson vizitoi sot bazën ushtarake pranë Tapës, në afërsi të kryeqytetit estonez, Talin, k
Lojtarët e Kombëtares bëhen bashkë, drekës i bashkohet dhe Ylli Shameti (FOTO LAJM) Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare Gentian Selmani dhe Sokol Cikalleshi kanë gjetur kohën të drekojnë së bashkur në qyte
Atentati, kamerat e sigurisë kanë kapur prokurorin dhe miqtë e tij duke ngrenë drekë Janë zbardhur detaje të reja nga e rëndë në Durrës ku u bë atentat ndaj prokurorit në Arjan Ndoja. Forca të shumta po