999 rezultate për

dreka

Dreka luksoze e Hashim Thaçit, piu 10 litra verë italiane me vlerë 500 euro Në një drekë të vetme në kohën kur ishte Kryeministër, Hashim Thaçi dhe njerëzit me të cilët ai kishte drekuar kishin pi
Qeveritarët, 134 mijë euro për dreka e darka zyrtare Gjatë gjashtë muajve të fundit Zyra e Kryeministrit Ramush Haradinaj, si dhe tre zëvendëskryeministra vetëm për dreka e
Dreka e gabuar e Meçollarit, pse e shkarkoi Imami Presidenti i Republikës Ilir Meta po verifikon kandidaturën e Artur Meçollarit si pjesë e grupit negociator të marrëvesh
Gazetari përlotet në studio, surpriza që e emocionoi Gazetari i njohur Rezear Xhaxhiu është ftuar ditën e sotme në “Kush vjen për drekë” ku edhe është suprizuar nga vajza e
Lubonja tregon për kioskën e Xhatit kur Rama hante paçe dhe pilaf Fatos Lubonja dhe Edi Rama kanë qenë miq dikur dhe e njohin mirë njeri-tjetrin. Lubonja rrëfen sëfundmi edhe fillesat
Komuna shpenzon mijëra euro për dreka dhe darka Komuna e Prishtinës i ka shpenzuar rreth 28 mijë euro për dreka. Për periudhën 12 mujore, sipas raportit financiar të vi
Dieta gjermane: humbisni 6 kg për vetëm dy javë Dieta e mëposhtme është një ndër dietat më të shëndetshme dhe më efektive të përdorura vitet e fundit. Ajo është hartuar
Berisha: Ja dreka e Ramës me ministrat që u pagua nga Habilaj Ish-kryeministri Berisha në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar një foto të kryeministrit Rama me qev
“Çmenden” punonjësit e OSHEE, gjobisin konsumatorët me dreka Një procesverbal i OSHEE-së është bërë virale në rrjetet sociale, kjo për shkak procesvberbali “dënon me gjobë” një sht
A është kjo dreka e fundit e Bashës me ministrat teknikë? Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë ditës së sotme ka drekuar me ish-ministrat teknikë. Ka qenë vet ai që
Dreka që ndryshoi “historinë”, Xhani, pse nuk ike pa provuar çorbën! Kishte dy pasaporta, na u bënë dy De Biazë. Njëri që shpërthen dhe rebelon me akuza të forta për eprorët e tij, fill pas
“Show për vota…”, ja si ia kthen Rama komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, çdo aktivitet të tij e pasqyron live në Facebook në “ERTV”. Por dreka e sotme në familjen e
Dieta më e shëndetshme, humbisni 6 kg në dy javë Dieta e mëposhtme është një ndër dietat më të shëndetshme dhe më efektive të përdorura vitet e fundit. Ajo është har
Dreka në Hoxharë, Rama: Kur mbyllet dera, je ushtar i gruas Kryeministri Edi Rama pas ndarjes së legalizimeve ka drekuar në familjen e Shahin Bashës në Hoxharë. Në kohën që ndah
Pas Ramës, Meta ha peshk edhe me Idrizin Pas darkës Rama-Meta, dita e sotme ka qenë e mbushur me takime të shumta. Fillimisht Ambasadori Lu dhe paraardhësi i tij
Ndalimi i zakoneve prapanike, zbulohet dokumenti që ndalonte drekat në mort…(FOTO LAJM) Ish-drejtori i Arkivit të Ministrisë së Brendshme, Kastriot Dervishi me anë të një postimi në Facebook ka publikuar nje
"Ju bëftë mirë dreka, po të doni kam një gocë për...seks", si u zbulua pronarja e lokalit “Ju bëftë mirë dreka”. Po të doni kam dhe një gocë, me të cilën mund të mund të bëni seks kundrejt pagesës. Përmes kë
Dreka me 7 ambasadorët: Basha: Kauza jonë do të triumfojë Kryedemokrati Lulzim Basha ditën e sotme zhvilloi një takim pune me 7 ambasadorë në një nga restorantet e kryeqytetit.
Nga kafja me Olsi Ramën tek dreka me policinë, roli i Dakos në ikjen e Tahirit Ditën e sotme Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri dha dorëheqjen nga detyra e tij. Gjatë mesditën së sotme Tahiri zh
PD akuzon Tahirin për dreka të stisura me mësuesit: Jepuni shpërblimin e fundvitit! Partia Demokratike shtroi sot problematikën e përdorimit të mësuesve për shfaqje politike sipas saj duke mos u dhënë ndë