999 rezultate për

drejtuesve

Fonseca po humb besimin e drejtuesve të Romës, projektohet rikthimi i bujshëm Dy humbjet e fundit të Romës, në derbi me Lazion për kampionat dhe në Kupën e Italisë ndaj Spezias, që rezultoi me një e
Vazhdojnë çuditë e drejtuesve të Interit, tani Suning e lë peng te "Alibaba" Klubi i Interit nuk po përjeton momente të qeta dhe jo vetëm për shkak të humbjes së fundit të papritur në kampionat nda
"Pse u ble? Muriqi më duket si një Caicedo i bardhë", gazetari kritika ndaj sulmuesit dhe drejtuesve Vedat Muriqi erdhi në verë te Lacio pas shumë tratativash. Më pas vuajti për tu bashkuar me ekipin fillimisht për sh
S'pranoi izolimin, CR7 u ngriti zërin drejtuesve dhe fluturoi drejt Portugalisë Pak ditë më parë, disa lojtarë të Juventusit thyen karantinën, që duhej të ndiqnin, pasi ishin identifikuar pozitivë me
Kodi i kuq! Rama jep paralajmërimin e fortë për drejtuesit e Policisë Kryeministri Edi Rama ka bërë një paralajmërim të fortë për Policinë e Shtetit. Burime nga mbledhja e organizuar sot
Shkolla me tre turne, Rama mesazh të fortë drejtuesve të arsimit Vetëm pak ditë para fillimi të shkollës, kryeministri Rama ka zhvilluar sot një mbledhje online me drejtuesit e instituc
Conte niset për pushime, i le porosi drejtuesve të Interit emrat e preferuar për merkato Pas një takimi më tepër se tre orë të gjatë në një vilë në periferi të Vareses, Antonio Conte dhe drejtuesit e Interit u
Sarri nuk është i vetmi, Juventus planifikon shkarkimin e një prej drejtuesve Është vetëm fillimi i spastrimit të madh te Juventus! Pas eliminimit në Ligën e Kampionëve kundër Olympique Lyonnais (0-
Conte kërkesë drejtuesve të Inter: Dua Kante në skuadër Reparti i mesfushës vazhdon të mbetet ai me më së shumti nevojë për t’u përforcuar tek Inter, gjithnjë sipas Antonio Con
Akuzohen për vrasje, Meta del në mbrojtje të Thaçit dhe Veselit Presidenti i vendit Ilir Meta, i ka dalë në mbrojtje homologut Thaçi dhe Kadri Veselit lidhur me aktakuzat për vrasje.
Aksion gjobash për biçikletat, gjobiten 36 drejtues që ecnin jashtë korsive Policia ditët e fundit ka nisur aksion për ndëshkimin e drejtuesve të biçikletave të cilët thyejnë rregullat e qarkullim
FSHF vendos 3 qershorin për rifillimin e sezonit Në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit u zhvillua një takim mes drejtuesve të këtij institucioni dhe presidentë
Rabiot shfaq hapur zhgënjimin ndaj Juventusit, refuzon rikthimin dhe u kërkon drejtuesve largimin Adrien Rabiot iu bashkua Juventusit verën e kaluar si lojtar i lirë, pasi i kishte përfunduar kontrata me Paris Saint Ge
Plas te Barcelona, lojtarët nuk pranojnë uljen e pagave Të premten e kaluar drejtuesit e Barcelonës patën një takim për të diskutuar efektet ekonomike që ka sjellë pezullimi i
Rakitic i pakënaqur me vendimet e drejtuesve të Barçës: Desha të largohem në janar Ivan Rakitiç ka dalë hapur tashmë kundër vendimeve të drejtuesve të Barcelonës. Kruati ka zbuluar se ai ka dashur të
Nesër pritet një takim mes drejtuesve të Inter dhe Tottenham për Eriksen Interi çdo ditë i afrohet më shumë mesfushorit të Tottenham, Christian Eriksen. Danezi u dha dje lamtumirën tifozëve
Basha uron LDK: Kemi sfida përpara, të bashkojmë forcat Kryetari i PD-së, Lulzim Basha i ka dërguar një mesazh urimi Lidhjes Demokratike të Kosovës me rastin e 30-vjetorit të
Makina luksoze me 172 km/h, policia i lë përgjysmë "fluturimin" të riut Policia Rrugore gjatë natës mes të premtes dhe të shtunës ka ushtruar kontrolle në rrugën Tiranë-Durrës. Kontrolle me
"Tapë" në timon dhe pa leje drejtimi, policia merr masa për shoferët Gjatë 48 orëve të fundit, në të gjithë vendin, 31 drejtues mjetesh në pranga, 16 vetëm në Tiranë, 186 patenta të pezullu
Firmosi për PSG-në, shpërthejnë "memet" kundër Icardit dhe Wandas (FOTO LAJM) Mauro Icardi u transferua djë orët e fundit të merkatos te Interi, duke i dhënë fund një maratone e cila zgjati jo pak p