999 rezultate për

drejtuesit

Juventusi shkarkon zyrtarisht Sarrin, zbulohet lista me kandidatët për ta zëvendësuar Juventusi dështoi për të disatën herë të fitojë në Europë, pavarësisht dominimit që po bën në futbollin italian, teksa m
E BUJSHME/ Mauricio Sarri drejt shkarkimit nga Juventus Mauricio Sarri do të shkarkohet nga Juventusi pas eliminimi nga Lioni në Ligën e Kampioneve. “La Gazzetta dello Sport
Eliminimi i Juventus, reagon Sarri Juventusi fitoi kundër Lyon mbrëmë, por me gol fushe u eliminua nga Champions League. Triumfi 2-1 u zhvlerësua prej humb
Ditë e rëndësishme për Milanin, drejtuesit takim me Raiolan për dyshen Donnarumma-Ibra Vetëm disa javë më parë dukej e pamundur, por në Milano ngjarjet në ditët e fundit kanë ndryshuar rrjedhë papritur. K
Çfarë po ndodh te Juve? CR7 ndihet i tradhtuar nga drejtuesit bardhezi dhe mendon largimin Cristiano Ronaldo ndihet i tradhtuar te Juventusi, të paktën sipas asaj që raportojnë nga Spanja. “Don Balon” shkruan
Emër surprizë, trajneri i njohur francez bëhet gati të drejtojë Barcelonën Barcelona gjatë gjithë këtij sezoni ka zier brenda ambienteve të saj dhe futbollistët e kanë patur të pamundur të japin
Zbardhet axhenda e Lulzim Bashës në Kosovë, kë do takojë në vizitën dy ditore Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pranuar ftesën e kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti për një vizitë
Aksident i trefishtë, plagosen drejtuesit e mjeteve Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Kamzë ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 2 drejtues.
Milani me hapa konkret për Rashicën, "kuqezinjtë" kontaktojnë me Altin Lalën Milot Rashica do të largohet nga Werder Bremen në merkaton e verës. Për sulmuesin kosovar janë interesuar ekipe të sh
Barcelona e dorëzuar, PSG përgatitet për rinovim të kontratës me Neymar PSG ka nisur nga puna dhe do të vendosë për të ardhmen e Neymarit. Brazilianit i skadon kontrata në vitin 2022 dhe dr
Interi i papërmbajtshëm në merkato, pas Hakimit avancon bisedat me Tonalin Pas dështimit në Kupën e Italisë dhe daljes nga gara për titullin kampion, drejtuesit e Interit janë hedhur në merkato p
Taulant Xhaka drejt gjigandit turk Taulant Xhaka ka gjasa që këtë verë të ndryshojë ekip. Mesfushori i kombëtares shqiptare pëlqehet shumë nga drejtuesit e
Mjeku dhe gruaja e tij në Krujë refuzojnë karantinën, drejtuesit e spitalit letër policisë Ardjan Mate, mjek i spitalit “Stefan Gjoni”, në Kruje, dhe bashkëshortja e tij, laborante ne Njesine Vendore te Shendeti
Barcelona "ndan mendjen" për të ardhmen e Dembele Klubi i Barcelonës ka marrë vendim përfundimtar në lidhje me të ardhmen e sulmuesit, Ousmane Dembele. Sipas asaj që r
U dënua pasi theu rregullat, Sancho shpërthen kundër Bundesligës: Jeni qesharakë Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho, u dënua nga drejtuesit e Bundesligës për shkak të thyerjes së rregullave t
Panik te Lacio, serbi Milinkoviç-Saviç përplaset me portierin shqiptar dhe alarmon drejtuesit Momente paniku te Lacio. Ylli i skuadrës kryeqytetase, Milinkoviç-Saviç ka mbetur i dëmtuar pas një përplase në stërvitj
Jovic te Milani, madrilenët i presin me krahë hapur Milani vazhdon të këmbëngulë për sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Ekipi italian do të marrë në “San Siro” sulmuesi
Fati pjesë e marrëveshjes për Pjanic? Barcelona refuzon Miralem Pjanic është një nga objektivat e merkatos verore të Barcelonës, që ka arritur marrëveshjen me mesfushorin boshn
Ulja e pagave shkakton kaos te PSG-ja, lojtarët ndahen në dy grupe Situatë aspak e mirë është krijuar te PSG-ja, që sheh sërish ndarjen dhe përplasjen e dy grupeve në dhomat e zhveshjes.
Po shkëlqen me Atalantën, Hateboer drejt skuadrës kryeqytetase Roma është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e djathë dhe emri që pëlqehet nga drejtuesit verdhekuq është ai i Hans