999 rezultate për

drejtuesi

Rama rrezikon drejtuesit, dy kryebashkiakë japin dorëheqjen për t'ju bashkuar betejës në prill Ndërkohë që kanë mbetur shumë pak orë nga afati për të dorëzuar listat e kandidatëve për zgjedhje, mësohet se PS po bën
Shoferi u përgjum në timon, përfundon mbi rrethrrotullim kamioni me tulla Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan vetëm pak minuta më parë. Një mjet i tonazhit të rëndë, i ngarkuar m
Dy prej tyre vëllezër, kush janë 3 viktimat e aksidentit tragjik në Tiranë Janë identifikuar viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur pak para mesnate në Tiranë, pranë kodër-Kasharit. Mësohet
Kujdes kur "fluturoni" me makinë, Policia intensifikon kontrollet (VIDEO) Policia e Shtetit i ka intensifikuar kontrollet në rrugët e Shqipërisë. vijon.. Drejtoria e Policisë Rrugore
Aksidenti tragjik me dy viktima në Vlorë, lihet në burg shoferi Gjykata ka lënë në burg shoferin Andrea Karaj, i cili përplasi për vdekje 2 të rinjtë në Vlorë. Sipas hetimeve, drejt
Policia zbor shoferëve: Civilë dhe pa makina, rrugorët "shembin" në gjoba qytetarët (VIDEO) Policia Rrugore ka organizuar një aksion në akset kryesore në vend për të penalizuar shkelësit e rregullave të qarkullim
Shoferja merr përpara motorin, 21-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, në rrugën e Kavajës. Burimet zyrtare bëjnë me dije se shtetasja S.M
Bayerni "piketon" mbrojtësin e Napolit si alternativë për Alaban Kalidou Koulibaly do të largohet nga Napoli gjatë merkatos së verës. Për mbrojtësin interesohen shumë klube të mëdha mes
Zgjedhjet në prag, Rama mbledh drejtuesit politikë Kryeministri Edi Rama ka mbledhur ditën e sotme drejtuesit politikë në qarqe në selinë e PS. Në fokus të diskutimeve
Kapet shoferi i "Benzit" pasi përplasi për vdekje 69 vjeçarin në Bulqizë Policia ka arrestuar drejtuesin e Benzit i cili mbrëmjen e djeshme përplasi për vdekje një 69-vjeçar në Bulqizë. Aksi
Ylli i Atalantës mbetet objektivi i madh i Juventusit Robin Gosens vazhdon të jetë një ndër objektivët kryesorë të Juventusit për mekaton e verës. Bardhezinjtë tentuan ta bli
Dy viktima nga aksidenti tragjik në Vlorë, kapet drejtuesi i Benzit: Ishte në gjendje të dehur (FOTO LAJM) Detaje të reja bëhen me dije nga anksidenti tragjik që ndodhi mesditën e djeshme në autostradën Levan -Vlorë. Policia
Juventusi ka dy objektiva për sulmin Drejtuesit e Juventusit po mendojnë për përforcimin e skuadrës për sezonin tjetër. Sipas atyre që shkruajnë mediat it
Tjetër aksident me vdekje, kamioni i merr jetën këmbësores në Tiranë Një kamion ka përplasur për vdekje një kalimtare në zonën e Astirit në Tiranë. Sipas policisë, mjeti me drejtues shte
Manchester United gati ta shesë Martialin Klubi anglez, Manchester Unitedi thuhet se është i gatshëm të shesë sulmuesin francez, Anthony Martial. Sipas mediumi
Përplasen dy motora në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital motoristi Një aksident ka ndodhur pak më parë tek rrethrrotullimi i Shkozës ku janë përplasur dy motora. Sipas policisë, në për
Këmbësori merret para nga makina, shoqërohet në polici drejtuesi Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Fier. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:35, në aksin
I mbaron kontrata 2023, Man.City dëshiron të "blindojë" De Bruynen Kevin De Bruyne është në qendër të projektit të Manchester City dhe pavarësisht kontratës që i skadon në vitin 2023, dre
Përfundon takimi, Basha e Kryemadhi nuk pushojnë se foluri deri tek makina (FOTO LAJM) Ka përfunduar takimi mes kryetarit të PD-së Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhit për detajet e fundit para regjistrimit të
Soreca si Yuri Kim: Fusni në lista kandidatë të pastër Ambasadori i BE Luigi Soreca, i ka bërë thirrje partive politike për të futur në lista kandidatë të pastër. Ai shpreh