999 rezultate për

drejtuesi

Tiranë/ Automjeti përplaset me motoçikletën, vdes në spital një person Aksidenti ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme rreth orës 18:45, në Farkë. Automjeti me drejtues E.Ç., dyshohet se ësht
Hoteli merr masa ndaj modeleve që bënin poza provokuese (FOTO LAJM) Drejtuesit e një hoteli me 5 yje në Dubai janë ankuar se disa modele ruse po i prishin reputacionin me fotot që kanë pub
Detajet/ Makina shpërtheu në flakë pasi u godit nga kamioni, drejtuesi u dogj së gjalli Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë
Kriza godet Malagën, Bare: Largohem vetëm nëse duan drejtuesit Keidi Bare ka rezultuar një nga futbollistët më të spikatur të kombëtares shqiptare, duke zhvilluar paraqitje përtej pri
Lojtarët e Luftëtarit kërcënojnë drejtuesit me bojkot të stërvitjes Situata te Luftëtari në vend që të përmirësohet, po përkeqësohet! Nga burime pranë ekipit mësohet se deri dje lojtarët k
Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas drejtuesin e biçikletës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme dhe është lënduar një person. Mësohe
Aksident i rëndë në Shijak, humb jetën drejtuesi i mjetit Aksident me një viktimë në fshatin Hardhishtë, në Shijak. Viktima rreth 40 vjeç. Dy mjete janë përplasur me njëri-tje
Te Reali bëhen gati për transferimin e Eriksenit Drejtuesit e “Los Blancos” po planifikojnë përfshirjen e lojtarit danez në muajin janar në organikën e drejtuar nga Zida
Allmuça jep dorëheqjen, drejtuesit e Dinamos refuzojnë Për Dinamon problemet nuk kanë të sosur. Për shkak të rezultateve negative në këto 4 javë, trajneri Igli Allmuça ka para
Ernest Gjoka te Shkëndija e Tetovës, pritet zyrtarizimi Pas më tepër se një muaji nën drejtimin e trajnerit të përkohshëm Erhan Selimi, drejtuesit e Shkëndijës së Tetovës duket
"The Times": Ish-drejtuesi i protestës së studentëve, Kurti fiton zgjedhjet në Kosovë Zgjedhjet e përkohshme parlamentare që u mbajtën dje në vendin tonë, kanë zënë vend të veçantë edhe në mediat botërore.
Paratici paguhet më shumë se Agnelli, zbulohet dhe sa kushtoi divorci me Allegrin Më 24 Tetor do të mblidhet Asambleja e aksionerëve të Juventusit, ndërsa gjatë ditës së sotme janë publikuar edhe pagat
Egjipti merr vendim të rëndë për Salah Raportet mes Federatës egjiptiane dhe Momo Salah janë të "ngrira" dhe në pikën më të ulët të tyre. Ylli i Liverpool e nd
Makina përplas motorrin në Korçë, plagoset rëndë drejtuesi i tij Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçë. Një mjet ka përplasur një motorr e për pasojë drejtuesi i tij ka mbe
Lajm i mirë për shqiptarët! Drejtuesit e BE kërkojnë hapjen e negociatave Një lajm shumë i mirë është bërë më dije për Shqipërinë dhe të ardhmen e saj në BE. Presidenti i Këshilit Europian, D
I goditi rrufeja në udhëtim, drejtuesit e Hertha Berlin tregojnë tmerrin që përjetuan Ekipi e Hertha së Berlinit ka kaluar minuta ankthi pas fitores 4-0 në transfertë kundër Koln. Një rrufë goditit avion
Treni përplas drejtuesin e motoçikletës Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të rrugës së Patokut, në Laç. Treni i linjës Vorë-Shkodër, ka përpl
Zhvillojë një sezon mahnitës, Ajaxi shpërblen Van de Beek Në merkaton verore Donny Van de Beek ishte një nga emrat më të përfolur, me klube të mëdha që treguan interes për talent
Drejtuesit e 2 skuadrave londineze udhëtojnë drejt Stambollit për të ndjekur Muriqin Vedat Muriqi vazhdon ta tërheqë interesimin e skuadrave evropiane. Ylli kosovar do të jetë i angazhuar gjatë javes me
Milani dhe Interi prezantojmë projektin e stadiumit të ri, flasin drejtuesit e 2 klubeve (VIDEO) Milani dhe Interi kanë prezantuar propozimet e tyre për një arenë të re që do të zëvendësojë Giuseppe Meazzan apo San Si