999 rezultate për

drejtues

Njoftim i rëndësishëm për drejtuesit e automjeteve Ndryshimi i vendbanimit nga ana e shoferëve duhet të pasqyrohet menjëherë në Drejtoritë e Transportit Rrugor, të cilat d
I ngatërroi mbiemrin, drejtuesit e klubit turk prezantojnë sulmuesin e gabuar Në botë ka shumë futbollistë që kanë të njëjtin mbiemër dhe në shumë raste, nuk janë nga i njëjti shtet, por një rast i
Përgjimet e "Babales", thirren për të dëshmuar edhe dy ish-drejtuesit e Policisë Në Gjykatën e Tiranës nisi këtë të mërkurë procesi gjyqësor në ngarkim të Albert Veliut, i njohur me nofkën “Babale”, Fr
Aksident i rëndë në Fier, ndërron jetë një person, largohet drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vajkan, ku ka humbur jetën një person. Viktima quhet Shpëtim Isufi, 63 vjeç dhe po ud
Përfundon takimi i Ramës me drejtuesit e qarqeve të Veriut, kjo është porosia e prerë Ka përfunduar pak më parë takimi i Kryeministrit Edi Rama me drejtuesit politik të Qarqeve të Veriut, Konkretisht me atë
Drejtuesi humb kontrollin e mjetit, plagosen 3 persona Një aksident është shënuar para pak minutash në Elbasan, në afërsi të Xibrrakës si pasojë e të cilit mësohet se janë pla
Neymar 3 orë takim me drejtuesit e PSG Ylli i Paris Saint-Germain, arriti sot në Paris për të mbajtur bisedime me klubin për të ardhmen e tij në këtë skuadër.
Kujtimi më i bukur? Kur fituam 6-1 ndaj PSG, Neymar irriton drejtuesit Telenovela e kësaj merkatoje vere, është padyshim Neymar. Dëshira e brazilianit është të rikthehet te Barcelona, madj
Skëndërbeu në gjendje të mjerë në këto momente, pa trajner dhe me vetëm 10 lojtar Prishen të gjitha planet për të rikthyer Ilir Dajën në pankinën e Skënderbeut. Pakti që ai kishte bërë me drejtuesit
Përmbyset makina në Elbasan, 2 të plagosur (FOTO LAJM) Një aksident me pasojë plagosjen rëndë të dy personave është regjistruar pak më parë në Elbasan. Të plagosur janë dre
Makina përplas motorin, përfundon në spital drejtuesi Vijojnë aksidentet e shumta në vend. Ditën e sotme është regjistruar aksidenti i radhës në autostradën Lezhë-Milot, në a
Del lista, drejtuesit e lartë të policisë dhe gardës që i nënshtrohen vettingut Kanë dalë emrat e parë të funksionarëve të lartë të Policisë së Shtetit dhe Gardës së Republikës që do t'i nënshtrohen v
Klubi i Lacios shqetësohet për Strakoshën, shtyn afatin e rikthimit në fushën e blertë Ka qenë një sezon i mirë ky i fundit për portierin e Kombëtares,Thoma Strakosha. Por një dëmtim që pësoi në finalen e ku
Mjeti bujqësor përplaset me "Audin" që vinte nga autostrada, plagoset drejtuesi në Fier (VIDEO) Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Ngjarja është shënuar rreth orës 20:00, në vendin ku kryqëzohe
Rregulla të hekurta, vettingu në polici më i "frikshëm" se ai në drejtësi Efektivët që përjashtohen nga vettingu nuk do të mund të futen më në radhët e policisë përgjithmonë. Ndryshe nga sis
Aksdient në Krujë, vdes 25 vjeçarja, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e djeshme në Krujë, ku si pasojë ka vdekur një 25 vjeccare. Aks
Nis vetting-u në polici, drejtuesit e lartë do të kontrollohen të parët Vetting-u në Policinë e Shtetit ka nisur. Të parët që do të kontrollohen janë 31 drejtues të lartë të Policisë së Shteti
Babai i Neymar takohet me drejtuesit e Barcelonës, zbulohen negociatat Ditën e sotme babai i Neymar dhe avokati i lojtarit brazilian do të takojnë përfaqësuesin e Barcelonës, Andre Cury, për
Si ndodhi aksidenti në Korçë që i mori jetën 2 grave dhe plagosi rëndë një fëmijë Mbrwmjen e djeshme njw aksidenti i rwndw u raportua tw ketw ndodhur nw aksin rrugor Kapshticë-Korçë. Drejtuesi i fuorist
Sherr në Këlcyrë: Plagoset në kokë shoferi i autobusit, arrestohet autori Në qytetin e Këlcyrës shtetasi A.M., rreth 50 vjeç, banues në Përmet, drejtues autobuzi është konfliktuar për pasagjerë