999 rezultate për

drejtua

SPECIALE/ Nga Ancelotti të Mourinho, njihuni me 10 trajnerët e mëdhenjë që drejtuan ekipe të vogla! Përgatiti: Gerli Doko Shumë trajner të njohur kanë lënë gjurmë duke drejtuar ekipe të mëdha gjatë karrierës së tyre.
Vazhdojnë protestat kundër VAR-it: Edhe tifozët e Man City me pankarta drejtuar FA Teknologjia VAR duket se po i irriton shumë tifozët e futbollit në Angli. VAR ka ditur të jetë vendimtar këtë sezon,
E rrihte babai, vogëlushi përlot rrjetin me letrën drejtuar babagjyshit (FOTO LAJM) Letra e një vogëlushi 7-vjeçar të rritur në një familje me dhunë ka prekur mjaft zemra. Ai i ka shkruar një letër shu
7 vjeçari përlot botën me letrën drejtuar Babagjyshit Një djalë 7- vjeçar ka përlotur botën me historinë e tij. Lajmi për të është publikuar nga të gjitha mediat ndërkombëtar
Zbulohen fjalët e Bonuccit drejtuar gjyqtarit në ndeshjen Lazio-Juventus Leonardo Bonucci pati një diskutim të shkurtër me gjyqtarin e katërt gjatë ndeshjes mes Lazios dhe Juventusit. Gjyqta
100 filmat më të mirë drejtuar nga gratë BBC Culture anketoi 368 ekspertë të filmit nga 84 vende të ndryshme të botës për të gjetur filmat më të mirë nga kineast
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares Mungesa e madhe e Kosovës për ndeshjen ndaj Republikës së Çekisë është Vedat Muriqi. Muriqi edhe pse fillimisht u gru
Punonjësit e Google protestojnë përmes një letre të hapur drejtuar kompanisë Përmes një letre të hapur drejtuar shefes së financave, Ruth Porat, punonjësit kërkojë që Google të hartojë një plan mbi
Këngëtarja shqiptare refuzon publikisht Robert Berishën: Nuk më pëlqen (VIDEO) Robert Berisha ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave jo vetëm për jetën private e këngët e reja që ai sjell në tregun
Ekstradohet autori, si u qëllua Nard Policia duke drejtuar makinën Nard Polia u qëllua teksa ecte me makinë më datë 20 mars në Shkodër, ndërsa shkaku që çoi autorët të kryenin atë krim nu
LSI-ja dorëzon Skraparin te PS-ja Adriatik Mema merr zyrtarisht drejtimin e bashkisë së Skraparit, që mandatin e fundit u drejtua nga një përfaqësues i z
Historiani zvicerjan: Shqiptarët kanë drejtuar botën që nga Mesjeta, Evropa i la qëllimisht mënjanë Dr. Aleksandre Lambert, historian, drejtor akademik i “School of International Training” në Gjenevë, është autor i disa
Si të zbardhim dhëmbët pa iu drejtuar dentistit Një buzëqeshje e bukur me dhëmbë shndritës është ëndrra e shumë personave. Para se të shkoni tek dentisti për zbardhjen
Lopetegui shpreh dëshirën për të drejtuar Chelsea Ish-trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, dëshiron ta marrë drejtimin e skuadrës së Chelseat, nëse Maurizio Sarrit
Pas dy letrave të Ramës, vjen përgjigjia e Bashës drejtuar qytetarëve Pas dy letrave publike të njëpasnjëshmë drejtuar nga Kryeministri, Edi Rama, Basha ka vendosur të japë një përgjigje.
Si të hiqni njollat e stilolapsit pa iu drejtuar pastrimit kimik Njollat e rrobave janë gjithmonë të vështira për tu hequr. Ato që e vuajnë ë tepër këtë pjesë janë nënat të cilat duhet
Capello zgjedh formacionin më të mirë që ka drejtuar (FOTO LAJM) Fabio Capello është një nga trajnerët më të respektuar në historinë e futbollit dhe formacioni më i mirë i tij është plo
Valverde i bindur: Xavi është i denjë për të drejtuar Barcelonën Ernesto Valverde është i bindur se Xavi Hernadez është i denjë për të drejtuar si trajner Barcelonën. Xavi konfirmoi
Zbardhet letra e Kadri Veselit drejtuar Kongresit Amerikan (DOKUMENT) Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i ka dërguar letër Kongresit Amerikan për krimet dhe gjenocidin që Serbia k
Do largoheni nga Kombëtarja shqiptare për të drejtuar Romën? Përgjigjet Panucci Christian Panucci është shfaqur në një konferencë për mediat para dy ndeshjeve të kombëtares të vlefshme për eleminatore