999 rezultate për

drejtperdrejt

Deulofeu i drejtpërdrejtë: Messi është i shkëlqyer, por Ronaldinho është më i mirë Gerard Deulofeu ka radhitur Ronaldinhon si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Deulofeu ka folur lidhur me g
Meta sulmon drejtpërdrejtë Ramën: Kë objekt të OFL-së kam takuar? Pas deklaratave të forta të ditëve të fundit, Presidenti Meta i është drejtuar Asamblesë së Partisë Socialiste duke sulm
Burri kryenin aktin e rëndë live në Facebook: Në orën 13:00 do të var veten! Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Angli dhe ngjarja është transmetuar live në Facebook. Facebook dështoi për të ndal
Gazetares i "shpërthejnë" pantallonat gjatë transmetimit drejtpërdrejt (FOTO LAJM) Gazetarja australiane Charlotte Goodlet pësoi një "incident" para kamerës. Ndërsa raportonte për 10 News First, asaj
Njëri me heshtje e tjetri me sulm të drejtpërdrejtë, si "plasi" mes Mira Kazhanit dhe Blendi Fevziut Gjatë një interviste në “Ora 19” në Syri TV, Blendi Fevziu komentoi pa përmendur emra punësimin në UKT të Mira Kazhanit
E akuzuar drejtpërdrejtë, Rita Ora bëhet shkak për ndarjen e çiftit të njohur (FOTO LAJM) Në një kohë që nga sot nis që të funksionojë shërbimi taksi, shumë prej shoferëve shprehen se ende nuk kanë marrë pagat
Këshilli i Sigurisë Kombëtare, Meta: Do të jetë takim i drejtpërdrejtë, jo virtual! Të mërkurën në mesditë do të mbldhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare për të diskutuar mbi masat që duhen marrë për përball
U arrestua pasi punëtori humbi jetën, reagon Dhoma e Tregtisë Lezhë: I ngritën kurth Policia e Lezhës ka arrestuar sot biznesmenin Pashk Palokaj i cili po ndërtonte një pallat pa leje, ku më herët kishte n
Xhaferi:Shqiptari në një post të rëndësishëm, nuk është punë e pamundur Kontestet zgjidhen vetëm kur për to flitet në mënyrë të drejtpërdrejtë dhe pa doreza, këtë për gazetën “Politika” nga Be
Dëbimi i gylenistit, PD akuzon drejtpërdrejt Ramen: Pse u zgjodh 1 janari?! (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj vendimit për dëbimin e një mësuesi turk, sepse policia e shtetit dyshon se ai
Rama shkon sot në Samitin e NATO-s, çfarë pritet të kërkojë Në mbledhjen e gjashtë të jashtëzakonshme, kryeministri Edi Rama deklaroi se sot do të niset për në Londër, me rastin e
Pyetjes që nuk iu përgjigj Meta i përgjigjet Ted Blushi I pyetur nga media, lidhur me arsyen e mungesës së një përgjigjeje të drejtpërdrejtë të Presidentit të Shqipërisë Ilir M
Vitet kalojnë Melo mbetet i njëjtë, lë pa ndjenja kundërshtarin (VIDEO) Felipe Melo, ish-futbollist i Juventusit, Inter, Galatasaray, Fiorentina, ndër të tjera, pjesë e Palmerias prej vitit 20
Amerikanët: Serbët po kërcënojnë Kosovën drejtpërdrejt Agjencia amerikane e lajmeve AP raporton se Serbia po mban paradë ushtarake në Nish me të cilën po shënon Ditën e Fitore
Ndikimi i drejtpërdrejtë dhe i tërthortë i Rusisë në Ballkan Prof. Lisen Bashkurti Tanimë është një e vërtetë e pakundërshtueshme që prania dhe ndikimi Rus në Ballkan është evide
Berisha "non grata" në SHBA? Si përgjigjet ish-kryeministri Kryeministri Edi Rama dhe ish-Kryeministri Sali Berisha kanë shkëmbyer replika këtë të enjte në Kuvend lidhur me udhëtim
Kapen njerëzit që hëngrën majmunin e rrallë Gjashtë persona janë arrestuar në Vietnam pasi e vranë dhe e hëngrën një majmun që është në listën e specieve të rreziku
Paralajmërimi më i drejtpërdrejtë: SHBA mund të godasin Rusinë! Rusia duhet të ndalojë menjëherë zhvillimin fshehurazi të një sistemi të ndaluar raketash “cruise”, në të kundërt Shtete
Kjo është ushtria më e re shqiptare e krijuar në Internet (VIDEO) Disa persona kanë keqpërdorur simbolet e kombit shqiptar dhe pasi kanë kapur disa armë në dorë japin ultimatum. Ata kanë
Drejtpërdrejt nga protesta e opozitës maqedonase kundër marrëveshjes (VIDEO) Në Manastir ka nisur protesta pas nënshkrimit të marrëveshjes Maqedoni – Greqi. Me dhjetëra protestues, duke kënduar