999 rezultate për

drejtorja

Tre raste të reja me COVID-19 në Elbasan, infektuar edhe zv. drejtorja e një banke Tre raste të reja me CoVid 19 dyshohet të jenë në Elbasan. Bëhet fjalë për një zonjë rreth 53 vjeçe N. M dhe dy vajza
Bllokohet llogaria e Klinikës së Gjinekologjisë Klinika e gjinekologjisë dhe akusherisë disa ditë është me llogari të bllokuar për 410 mijë euro. Bllokada vjen pas një
Mariam Ndroqi emërohet drejtorja e re e përgjithshme e RTV Ora News Presidenti i Ora News, Ylli Ndroqi gjatë ditës së sotme ka prezantuar drejtuesen e re të grupit mediatik “Yldon Media gr
ALBtelecom dhe Eagle Mobile, një dorë e ngrohtë pranë fëmijëve jetimë ALBtelecom dhe Eagle Mobile inauguron finalizimin e projektit të lançuar më datë 20 Maj 2014, ditën ndërkombëtare të fëm