E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

drejtorit

Nuk mund të ndodhte ndryshe, Ibra "pushton" Sanremon me deklaratat e bujshme Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic bëri debutimin e tij si një bashkë-prezantues në Festivalin e Muzikës Sanremo, du
COVID-19 i mori jetën drejtorit, mësues dhe nxënës rezultojnë të infektuar Berati është një ndër zonat me infektimet më të mëdha në Shqipëri. Burimet bëjnë me dije se në 24 orët e fundit në B
Baba i 3 fëmijëve, COVID-19 i merr jetën drejtorit të shkollës Gezim Shkoza, 58 vjeç, ishte i intubuar prej ditësh në Spitalin Shefqet Ndroqi në Tiranë. Babai i tre fëmijëve nuk ka ar
Morën 550 mijë lekë për një leje dyqani: Pas drejtorit, lirohet dhe shefi i Logjistikës së burgut 313 Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsiomit dhe Krimit të organizuar ka lënë të lirë shefin e logjistikës së burgut 313 Florin
Zbulohet telefonata e drejtorit sportiv të Fenerbahçe, Muriqi rikthehet në Turqi? Fenerbahçe smund ta harrojë sulmuesin shqiptar, Vedat Muriqi. Drejtori sportiv i Fenerbahçes, Emre Belozoglu ka telef
Kolegu i mjekut të arrestuar zbulon prapaskenat: Kjo përplasje çoi pas hekurave Priftin! Sekuestrimi i pasurisë dhe arrestimi i mjekut Edvin Prifti është komentuar nga kolegu i tij, kardiologu Petrit Vargu.
Salah te Bayerni? Këto janë fjalët e drejtorit të "bavarezëve" Kohëve të fundit, drejtori i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge ka shprehur haptas admirimin për yllin e Liverpooolit,
Hyri në zyrën e drejtorit të shkollës me armë, arrestohet një person Një person është arrestuar në Viti, pasi me armë në brez ka hyrë në zyrën e drejtorit të një shkolle. Policia ka reag
A po shkon qeveria drejt fundit, zyrtari i NISMA e akuzon Hotin për kapje të shtetit Zyrtari i Nismës Socialdemokrate, Mevludin Krasniqi, i ka konsideruar si kapje të shtetit shkarkimet e bëra nga Qeveria
DETAJET/ 6 vrasje për 4 vite, nga eleminimi i drejtorit të OSHEE-së tek ekzekutimi i Anton Kelit Pasditen e sotme një vrasje ka ndodhur në Rreshen ku shtetasit Anton Kelit iu bë atentat teksa ecte në makinë duke humbu
La pas tre fëmijë, koronavirusi i merr jetën drejtorit të Pallatit të Kulturës Koronavirusi i ka marrë jetën drejtorit të Pallatit të Kulturës në Librazhd Arianit Alliu, në moshën 46 vjeçare. Mës
COVID-19 i merr jetën drejtorit të shkollës në Tiranë COVID-19 ka marrë jetën e një drejtori shkolle në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se Drejtori i shkollës "Lidhja e Priz
COVID-19 i merr jetën drejtorit në Bashkinë e Tiranës, ish truprojë i Nanos Koronavirusi i ka marrë jetën drejtorit të DPN3 në Bashkinë e Tiranës, Feti Fanaj. Mësohet se Fanaj ishte dërguar në
Atentati ndaj Drejtorit të Policisë, gjendet motorçikleta e autorit Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati i rëndë ditën e sotme ndaj drejtorit të Policisë Bashkiakë në Malësinë
Pezullimi i Artan Shkëmbit, Berisha hedh akuza ndaj ish-drejtorit të rëndësishëm Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku reagon për pezullimin nga detyra të Drejt
DETAJET/ Lefter Zhidru ishte konfliktuar me një banore të lagjes 5 muaj para ekzekutimit Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar ditën e sotme në media, se një qytetare i kishte shprehur shqe
Djali i ish-drejtorit, i riu që vrau Idajet Dullën nuk pranohet në burgun e Durrësit Arbër Kote, i riu i arrestuar për vrasjen e ndodhur në Durrës, ku qëlloi me thikë në zemër Idajet Dullën, nuk është pran
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, merret vendimi për djalin e ish-drejtorit socialist Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Arbër Koten, i cili vrau me thikë në zemër 33 vjeça
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, arrestohet djali i ish-drejtorit socialist Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Arbër Kotës, të riun i cili dyshohet se vrau me thikë në zemër 33 vjeç
Vrau 34-vjeçarin për një rrugë, autori djali i ish-drejtorit të njohur Pasditën e sotme në Durrës në Plepa ndodhi një ngjarje e rëndë ku pas një sherri, humbi jetën një 34-vjecar pasi u qëllu