999 rezultate për

drejtorin

Arrestohen administratorët e urbaneve të Tiranës: Hileja që i nxorri zbuluar (VIDEO) Policia ka arrestuar 8 persona të cilët shpërndanin bileta dhe abone false për urbanet e kryeqytetit. Arrestimi i kët
Arrestohen 2 rumunë, përdornin karta krediti të klonuara Policia ka finaliuar sot operacionin policor “Credit Card Fraud”, në fushën e krimit kibernetik. Në pranga kanë rënë
Maliqi shpërthen ndaj Gjonajt për situatën në burgje: Jepi zgjidhje, ose jep dorëheqjen Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar ndaj ministres së Drejtësisë, Eltida Gjonajt. Ai ka deklaruar për gjendjen në burgje s
Kërcënonin gruan për para dhe favoreve seksuale, arrestohen 2 fierakët Policia ka vënë në pranga 2 persona nga Fieri të cilët kërcënonin një grua me publikimin e fotove. Në këmbim të mos publ
Përplasjet e dhunshme, Policia e Shtetit deklaratë urgjente Policia e Shtetit ka lajmëruar se sot në orën 20:40 do të ketë një dekalratë për mediat. Sipas njoftimit bëhet me dije s
Këta janë policët e Kosovës që u bënë polic trafiku kur ishin në pozita të larta NdryshIMe të mëdha janë bërë së fundi brenda institucionit të Policisë së Kosovës. Afro 100 pozita janë ndryshuar në
Zaev: I kam gati emrat e drejtuesve të rinj I pyetur për rikonstruimin e Qeverisë, kryeministri Zaev ka deklaruar se ka emrat të cilat planifikon ti propozojë në fu
Inter dhe Juventus në garë për Alexis Sanchez Juventusi dhe Interi janë në garë për të nënshkruar me Alexis Sanchez raporton Sky Italia. Menaxheri i Sanchez Ferna
Mbahej peng në Fushë-Krujë prej 4 ditësh, policia e liron Policia e Shtetit ka organizuar një operacion të goduar "Plugu" në Fush-Krujë ku ka bërë të mundur lirimin e një personi
Salianji akuzon drejtorin e ri të Policisë së Fierit: Duhet të ishte në burg Deputeti i PD-së Ervin Salianji në një dalje për media nuk ka kursyer akuzat ndaj Drejtorit të ri të Policisë së Fierit,
Vrau në sytë e të birit 62 vjeçarin, vetëdorëzohet në polici autori Eshtë dorëzuar në Polici autori i vrasjes së rëndë te Liqeni Artificial. Ai vrau 62 vjacarin në sy të djalit të mitur
Ish-lojtarët e Juventusit sulmojnë drejtorin e Ajax Ciro Ferrara dhe Alessio Tacchinardi kanë fituar Champions League në sezonin 1995/96 me Juventus dhe kanë sulmuar ish-dr
Presidenti i Romë-s sulmon ish-drejtorin sportive të klubit Presidenti i Roma-s James Pallotta ka sulmuar Monchi-n pas komenteve të bëra kur u pyet për arsyen e largimit nga klubi.
Mësuesi rreh drejtorin në Kamenicë Policia rajonale e Gjilanit ka bërë të ditur se dje, një mësues ka rrahur drejtorin e shkollës “Rexhep Mala” në Topanicë
Lleshaj bën kurban drejtorin e policisë së Tiranës pas skandalit tek "Petro Nini" Konflikti i ndodhur ditën e sotme tek "Petro Nini" i ka kushtuar vendin e punës Drejtorit të Drejtorisë Vendore të Tira
Ministrja e Energjitikës shkarkon drejtorin e Albpetrolit, kush e zëvendëson Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku shkarkon drejtorin e Albpetrol Kastriot Bejtaj. Shkarkimi i
Inter blindon drejtorin sportiv Në të ardhmen e Interit ka shumë dyshime, nga situata e Icardit si deri tek trajneri Luciano Spalletti. Por sipas
Krimet e Rënda zgjasin hetimet për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës Prokuroria për Krime të Rënda mësohet se ka zgjatur hetimet për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Cela. Ky i
Trump e quan ish-drejtorin e FBI-së tradhëtar Disa ditë pas shkarkimit të ish-drejtorit të FBI-së James Comey, zoti Rosenstein caktoi Robert Mueller-in si Prokuror të
Arsenali kërkon drejtorin sportiv të Romës Siç raporton "The Sun" Arsenali kërkon Monchin i cili aktualsiht është drejtor sportiv i Romës, shkruan Albeu.com. N