999 rezultate për

drejtorin

Jonida Maliqi pa iu dridhur qerpiku: S'vras asnjë mizë, por drejtorin e RTSH do e plagosja (VIDEO) Në "Eurovision 2019" Shqipëria u përfaqësua denjësisht nga këngëtarja Jonida Maliqi me këngën "Ktheju tokës" e cila u re
Shahini i hoqi licencën, reagon shkolla private: Rrahën drejtorin dhe na vodhën Ministria e Arsimit i ka hequr sot licencën shkollës ‘Udha e shkronjave” pasi kjo e fundit pezulloi prcesin mwsimor me d
Motra e Lulzim Berishës padit penalisht drejtorin e Kadastrës Motra e Lulzim Berishws ka paditur Drejtorin e Agjensisw Shtetwrore tw Kadastrws Artur Çobani dhe Përgjegjësen e Sektor
Messi për përgjigjen ndaj Abidal: Nuk mund ta lija drejtorin sportiv të më sulmonte ashtu Lionel Messi ka komentuar edhe ceshtjen që bëri shumë bujë mes tij dhe drejtorit sportiv të Barcelonës, Eric Abidal.
Plas sherri në zyrën e postës, ish-punonjësi i hakërrehet drejtorit se e hoqi nga puna Një ditë më parë në Vlorë ka ndodhur një konflikt fizik në zyrën postore. Burime për mediat bëjnë me dije se një ish
Kërcënoi Drejtorin e burgjeve me jetë, çfarë u vendos per autorin Vetëm pak kohë më parë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili u kërcënua me jetë. Me një SMS në celular, pe
Prençi: Lleshaj të zbulojë se kush eliminoi Kastriot Reçin, lidhja e gruas së tij me ish-drejtorin e OSHEE-së Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ish-drejtuesi i lartë në Polici Shemsi Prençi ka hedhur një akuzë mjaft të rëndë ministrit Ll
Kërcënoi Drejtorin e burgjeve me jetë, çfarë e nxorri zbuluar autorin Vetëm pak kohë më parë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili u kërcënua me jetë. Me një SMS në celular, pe
Rakitic afër Juventusit, Barcelona nis bisedimit me drejtorin e "bardhezinjve" Është përfolur mjaftë shumë për një transferim të Rakiticit mirëpo ende nuk ka diqka konkrete. Por transferimi i tij
E papritur, Vettel nuk kënaq Ferrarin, gjermani drejt rivalëve Një rokadë pritet të ndodh në botën e Formula 1. Lewis Hamilton i destinuar për të pilotuar makinën Ferrari dhe Seba
Kush e kërcënoi me jetë Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismailin?! Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili, është kërcënuar me jetë nga persona të paidentifikuar, ndërsa Prokuror
Tensione të mëdha te Man Utd, Ferguson përleshet verbalisht me drejtorin ekzekutiv gjatë ndeshjes Te Manchester United punët nuk po shkojnë aspak mirë në sezonin e ri. "Djajtë e Kuq" janë shumë larg objektivave të f
Skandaloze! Policia shqiptare nuk ka mjete për të zbuluar nëse keni pirë a jo "mall" Në të gjitha vendet e Europës, për të parë nëse një drejtues është nën efektin e drogave, kryhet ky testim i menjëhershë
E BUJSHME/ Tare nominohet nga "Globe Soccer Awards" për drejtorin sportiv më të mirë të 2019-ës Puna e shkëlqyer që Igli Tare po bën të Lazio gjatë këtyre vazhdon të vlerësohet. Pasi mori çmimin e drejtorit më të mir
Qytetari tregon sherrin me drejtorin e Kadastrës: Më goditi me grusht në kokë Zyrat e regjistrimit të pasurive në vend vazhdojnë të jenë problematike. Pas rastit të kadastrës së Vlorës ku 3 drejtorë
Momenti kur polici i Kosovës kthen pas drejtorin e Crvena Zvezdas: Është urdhër i Qeverisë së Kosovës (VIDEO) Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet
Ndalohen 4 ish-zyrtarë të administratës në Tepelenë Katër ish-punonjës të administratës janë ndaluar nga policia në Tepelenë. Sipas Policisë, janë ndaluar ish-shefi i fi
Dhuna në derbi, Tirana merr vendimin për drejtorin e stadiumit Dhuna dhe kaosi që prodhoi derbi i kryeqytetit bëri një jehonë të madhe jo vetëm në Shqipëri, por edhe në mediat ndërkom
Pas 5 vitesh merret vendimi, targat shkojnë për skrap Prej 5 vjetësh, jo pak, por plot 163 mijë targa të dëmtuara ishin në Drejtorinë Rajonale të Transportit të Shërbimit Rru
Arrestohen administratorët e urbaneve të Tiranës: Hileja që i nxorri zbuluar (VIDEO) Policia ka arrestuar 8 persona të cilët shpërndanin bileta dhe abone false për urbanet e kryeqytetit. Arrestimi i kët