999 rezultate për

drejtori

Dha dorëheqjen? Flet drejtori i Spitalit të Kavajës Pak minuta më parë në media u shpërnda me shpejtësi, lajmi se drejtori i Spitalit të Kavajës Përparim Daiu ka dhënë dorë
E FUNDIT/ U përfol se u kthye në karantinë, jep dorëheqjen drejtori i spitalit në Kavajë Ditën e sotme ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtorit të spitalit të Kavajës, Përparim Daiu. Arsyeja e dorëheqjes e
Jonida Maliqi pa iu dridhur qerpiku: S'vras asnjë mizë, por drejtorin e RTSH do e plagosja (VIDEO) Në "Eurovision 2019" Shqipëria u përfaqësua denjësisht nga këngëtarja Jonida Maliqi me këngën "Ktheju tokës" e cila u re
Shahini i hoqi licencën, reagon shkolla private: Rrahën drejtorin dhe na vodhën Ministria e Arsimit i ka hequr sot licencën shkollës ‘Udha e shkronjave” pasi kjo e fundit pezulloi prcesin mwsimor me d
Frika nga koronavirusi mbyll shkollën e parë në Tiranë, drejtoria: Fëmijët nuk do bëjnë mësim për dy javë Qeveria shqiptare në mënyrë zyrtare ka thënë sot se në vendin tonë nuk ka asnjë shenjë nga koronavirusi, por paniku nuk
Motra e Lulzim Berishës padit penalisht drejtorin e Kadastrës Motra e Lulzim Berishws ka paditur Drejtorin e Agjensisw Shtetwrore tw Kadastrws Artur Çobani dhe Përgjegjësen e Sektor
Messi për përgjigjen ndaj Abidal: Nuk mund ta lija drejtorin sportiv të më sulmonte ashtu Lionel Messi ka komentuar edhe ceshtjen që bëri shumë bujë mes tij dhe drejtorit sportiv të Barcelonës, Eric Abidal.
Akuzohet për shpifje ndaj yjeve dhe legjendave të Barcelonës, flet drejtori i kompanisë Drejtori i I3 Ventures, Carlos Ibáñez, reagoi ndaj polemikave të ditëve të fundit që lidhen me Barcelonën dhe rrjetet so
Aksidentohet furgoni i Drejtorisë së Burgjeve me 3 të burgosur, ka të lënduar Një fugon i burgjeve Tiranë cili transportonte të burgosur është aksidentuar në aksin Tepelenë-Mallakastër ne afersi te
Drejtori sportiv i Milanit flet për të ardhmen e Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic u transferua te Milani gjtë afatit kalimtar të janarit për ti dhënë Milanit eksperiencë dhe garanci.
Plas sherri në zyrën e postës, ish-punonjësi i hakërrehet drejtorit se e hoqi nga puna Një ditë më parë në Vlorë ka ndodhur një konflikt fizik në zyrën postore. Burime për mediat bëjnë me dije se një ish
Agim Bajko emërohet drejtori i ri i Teatrit të Kukullave Këshilli i Ministrave ka emëruar drejtor të ri në Teatrin e Kukullave, Agim Bajkon Vendimi është marrë dje, ndërsa pr
Plas grushti në AKU-në e Tiranës, drejtori sulmon punonjsen: Do të të flak si leckë Një sherr ka ndodhur paraditen e sotme rreth orës 09:00 në ambientet e Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, drejtoria Rajon
Ish-drejtori i Barçës: Ronaldo dhe Messi mund të luajnë në një skuadër Ish-drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida ka thënë se nuk është e pamundur që Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo të luajn
Ish-drejtori i Barcelonës: Messi mund të largohet nga katalanasit Ish-drejtori sportiv i Barcelonës, Afriedo Braida, ka thënë se nuk është e pamundur për Lionel Messin të largohet nga Ba
Drejtori i Barcelonës e konfirmon: Jemi në bisedime për një sulmues Barcelona është në emergjencë për një sulmues, me Luis Suarez që ka humbur sezonin dhe Dembele i cili para ditësh u oper
Konfirmohet në detyrë drejtori i antiterrorit në Policinë e Shtetit Komisioni i Jashtëm i Kualifikimit në polici ka konfirmuar në detyrë Gledis Nano drejtor në drejtorinë e antiterrorit në
Drejtori i Dortmundit tregon si ja vodhi Juves Haland Drejtori sportiv i Borusias së Dortmundit, Mikael Cork, tregoi në një intervistë për “Sport Bild” skenarin e transferimi
Përplasjet me Messin, ESPN: Barcelona nuk e shkarkon Abidalin Përplasja në mes të Lionel Messit dhe Eric Abdidalit ka shkaktuar mjaftë trazira te Barcelona. Drejtori sportiv i kat
"Ose unë, ose Abidal", Messi i prekur nga deklarata e drejtorit sportiv Përplasja Messi-Abidal raportohet se ka marrë përmasa të mëdha. Mësohet se acarimet janë aq të mëdha, sa që Messi ka