999 rezultate për

drejtoret

"Dy drejtorët e Edi Ramës grabisin shtëpinë e yllit të Real Madridit" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të bujshëm ditën e sotme ku ka thënë se dy drejtorë të emëruar nga qe
Drejtorët do të punësohen në shpallje, s'ka më emërime politike Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës, e ka publikuar tekstin e versionit punues të propozim-ligjit për sh
"Drejtorët kanë nisur të flasin, urdhërin për Unazën e ka dhënë Rama" Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin e gazetarit Ylli Rakipi, ka deklaruar se drejtorët e shkarkuar nga Rama për
Lëvizje të papritura në Policinë e Shtetit, paralajmërohen edhe drejtorët Policia e Shtetit ka pësuar ndryshime me fillimin e vitit të ri 2019 në radhët e saj. Sipas burimeve zyrtare, Tonin V
Akademik Artan Fuga: Rama të shkarkojë bordet dhe drejtorët e agjencive, aty fillon dialogu Studentët ndodhën në ditën e dhjetë të protestës së tyre duke kërkuar plotësimin e tetë pikave, ndërsa kryeministri Rama
Protesta e dhunshme, Lleshaj mbledh me urgjencë drejtorët e Policisë Protesta e sotme, u bë shumë e dhunshme dhe nga të dyja palët pati të plagosur. Por pas rrëmujës dhe dhunës në protes
Lleshi mbledh drejtorët e policisë Pavarësisht se opozita po përpiqet të gjejë kritika ndaj zv.ministrit të brendshëm, Sandër Lleshi ky i fundit po vazhdon
Mësohet pse Ahmeti shkarkoi drejtorët e Vetëvendosjes Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka folur rreth shkarkimit të dy drejtorëve të LVV nga Komuna e Prishtinës. Në nj
LISTA/ 11 "drejtorët legena" që Rama i shkarkoi si fajtorë për problemet me qeverisjen Del lista me emrat e 11 drejtuesve socialiste ne rrethe qe u shkarkuan dje pas mbledhjes se Kryesise se Partisë Socialis
Rama shkarkon drejtorët "legena", por "kingun" e mban ende ministër Nënkryetarja e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, për para nisjes së mbledhjes së Kryesisë, ka treguar axhendën e
SKANDALOZE/ Rama pranon se drejtorët e shkollave janë militantë të PS Në aktivitet e shkollës së drejtorëve, paraditen e sotme, kryeministri e pranoi se drejtorët e shkollave janë njerëz të
Rama i prerë me drejtorët e spitaleve: Kujdes me recetat e ilaçeve! Kryeministri Edi Rama pas mbledhjes së qeverisë në qytetin e Durrësit, ka ndarë edhe një vendim për barnat në spitale.
Njihuni me drejtorët e rinj të klinikave në QKUK Në katër klinika të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës tashmë janë zyrtarizuar drejtorët e përzgjedhur nga konkursi
Drejtorët punojnë jashtëligjshëm, të gjithë mbyllin sytë Drejtori e divizione në Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor për vite me radhë vazhdojnë të udhëhiqen me ush
Ronela akuzoi drejtorët e RTSH-së, përgjigjet Kozeta Kurti Jo më larg se këtë fundjavë, Ronela Hajati bëri një deklaratë lidhur me mospjesëmarrjen e saj në Festivalin e RTSH. E
Zaev detyron edhe drejtorët të bëjnë publike shpenzimet Ministri pa resor i angazhuar për çështje të komunikimit dhe transparencës Robert Popovski deklaroi se Qeveria do t’i de
Përgjimet, si bashkëpunonin drejtorët e Policisë së Vlorës me Habilajt (FOTO LAJM) Ditën e sotme Partia Demokratike ka bërë publike disa dokumenta të cilat vërtetojnë edhe njëher lidhjen e policisë Shqip
Të gjithë emrat VIP, kush do të pyetet për Tahirin? Komisioni Hetimor për çështjen Tahiri ka përcaktuar tashmë edhe emrat që do të merren në pyetje gjatë ditëve në vijim.
Liburni: Shpendi të mos i largojë drejtorët e Vetëvendosjes Ish drejtori i Shpend Ahmetit, Liburn Aliu ka thënë se Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje e ka shqyrtuar dhe pranuar sot do
Gazetari për ish-drejtorët e arrestuar: Llogaritarë të Ramës dhe Metës Arrestimi i disa prej drejtorëve të rrugëve, të cilët akuzohen për afera korruptive në tenderë shkaktoi një efekt të mën