999 rezultate për

drejtoresha

Përplasjet e dhunshme, Policia e Shtetit deklaratë urgjente Policia e Shtetit ka lajmëruar se sot në orën 20:40 do të ketë një dekalratë për mediat. Sipas njoftimit bëhet me dije s
"EMRI/ Drejtoresha e shkollës rrihet shtazërisht nga i forti i PS-së" Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot një ngjarje të rëndë që ka ndodhur sipas tij ne nje shkolle ne Lunder.
Pas Doganave shkarkohet nga detyra Drejtoresha e Tatimeve Pas shkarkimit të Drejtoreshës së Doganave, Belinda Ikonomi, ditën e sotme është shkarkuar edhe Drejtoresha e Tatimeve,
Shkarkohet nga detyra Drejtoresha e Doganave, kush e zëvendëson Ditën e sotme është shkarkuar nga detyra Drejtoresha e Doganave, Belinda Ikonomi. Sipas burimeve në vend të Ikonomit
Pacientët ankohen për spitalin në Shkodër Të sëmurët presin me orë të tëra në spitalin rajonal të Shkodrës, ku edhe pasi u vjen radha përballen me mungesë medikam
Për studentët nuk ka as abone! Vetëm 1 500 copë për 70 mijë studentë Debatet janë të shpeshta çdo fundmuaji mes studentëve dhe punonjësve të Drejtorisë së Konvikteve. Më pak se 1.500 a
Skandali në shkollën 9-vjeçare në Tiranë, nxënësit bëhen tapë në ekskursion Skandal me nxënës të shkollës nëntë vjeçare ” Avni Rustemi” në Tiranë. Nxëënsit e klasës së 8 A të kësaj shkolle, teksa
Akuza e rëndë: Në çerdhen e Pukës u helmuan gjithë fëmijët, drejtoresha fshehu ngjarjen Ish kryeministri Sali Berisha këtë herë ka publikuar në facebook, akuzat që qytetari dixhital hedh kundrejt cerdhes në P
"Drejtoresha e shkollës terrorizon nxënësin 12-vjeçar" Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim nga njw qytetar dixhital. Ai shkruan se drejtoresha e
Shkarkohet drejtoresha e Tatimeve në Vlorë, kush e zëvendëson Shkarkohet drejtoresha e Drejtorisë së përgjithshme të tatimeve në qytetin e Vlorës, Pranvera Resulaj. Resulaj është
Largoi mësuesen, drejtoresha pushohet edhe vetë nga puna Mësuese Fatbardha Alushaj rrëfeu për emisionin “Stop” si e larguan padrejtësisht nga shkolla 9-vjeçare “Ismail Klosi” në
SKANDALI/ 25 vjet më parë Tano Banushi nuk u lejua i vdekur në Teatër, sot drejtoresha kërkon falje 7 gushtin e vitit 1993, plot 25 vite më parë ndërroi jetë aktori i njohur i humorit shkodran dhe jo vetëm, Tano Banushi.
Drejtoresha e Bibliotekës: Jemi në kushte jashtë çdo standardi Drejtoresha e Bibliotekës Kombëtare, Persida Asllani, në një konferencë për mediat ka bërë të ditur detaje në lidhje me
Drejtoresha e shkollës shpërthen në lot pasi u akuzua për dhunë fizike (VIDEO) Drejtoresha e shkollës "Osman Llampiraj" në Shtoj i Ri në Shkodër Saime Hegrepi ka reaguar për herë të parë ndaj akuzave
Drejtoresha sjell dhëndrin për të kërcënuar nxënësit, plas skandali në Shkodër (VIDEO) Nxënësit e shkollës në Shtoj i Ri kanë denoncuar në polici drejtoreshën Saime Hegrepin. Nxënësit thonë se i ka kërcë
24 vite martesë ikën/ Burri akuzon për tradhti drejtoreshën e shkollës me mësuesin e Arteve Skandalet seksuale sa duket nuk kanë të sosur ndër hapësirën mbarëshqiptare. Pas skandaleve në Maqedoni dhe në Shqipë
"K*rvë, idiote, debile", skandal i vërtetë brenda Shtëpisë së Foshnjës Emisioni "Stop" ka mësuar se në Shtëpinë e Foshnjes në Vlorë janë shpenzuar 700 mijë lekë te vjetra për servis makine, n
Skandali në shtëpinë e foshnjës, si i ofendojnë punonjëset fëmijët Emisioni “Stop” ka mësuar se në Shtëpinë e Foshnjes në Vlorë janë shpenzuar 700 mijë lekë te vjetra për servis makine,
Elisa Spiropali, drejtoresha me 100 mijë lekë pagë që shëtit me Mercedes 40 mijë euro Elisa Spiropali është fotografuar të hipë në një makinë luksoze Mercedes Benz GLA e tipeve të fundit. Nga kërkimi që
Drejtoresha e "Sami Frashëri": Nuk lejoj LGBT në shkollën time, nuk kanë se çfarë t'u tregojnë nxënësve Drejtoresha e gjimnazit “Sami Frashëri”, Teuta Dobi, në një intervistë për gazetën “Shekulli”, tha se çdo program që i s