999 rezultate për

drejtore

Rama urdhëron largimin e 80 % të drejtorëve në bashkitë e qarkut Shkodër Gjatë takimit të sotëm me Këshillin Koordinues për Veriun, mësohet se Rama ka urdhëruar largimin nga puna të 80 për qind
Skandali me tenderin e rrugës Kardhiq-Delvinë, dorëhiqet drejtoresha e ARRSH Ka dhënë dorëheqjen drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato. Këtë vendim e ka bërë publik vetë Qato me an
Përfituan 3.7 milion euro nga kreditë fiktive, avokati i drejtoreshës: Nuk përfitoi gjë, hyri në borxhe të mëdha Ka nisur në Gjykatën e Apelit seanca për vlerësimin e masës së sigurisë për të arrestuarit e Fondit Besa. Të pandehur
Dorëheqje masive, lënë detyrën nënkryetarë dhe drejtorë të ish-bashkive të djathta Dorëheqje masive në bashkinë e Pogradecit. Mësohet se kanë dhënë dorëheqjen dy nënkryetarët e PD në Bashkinë e Pogradec
Drejtoresha e Spitalit Fier jep detaje për të plagosurit Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte qytetin e Fierit. Një person i armatosur ka hyrë në ambientet e Spitalit Rajonal
EMRAT/ Japnin dorëheqjen 7 drejtorë në Shkodër Mesditën e sotme mësohet të kenë dhënë dorëheqjen shtatë drejtorë në Shkodër. Lista e Drejtorëve të dorëhequr në S
Rama: Të gjithë drejtorët burrat duhet të japin dorëheqje (VIDEO) Mësohet se kryeministri Edi Rama ka deklaruar në mbledhjen e ekryesisë së PS se të gjithë burrat duhet të japin dorëheqj
Kjo është drejtoresha që ngriti skemën gjigante të mashtrimit në Fondin "BESA" (FOTO LAJM) Gjykata e Tiranës la sot në burg katër nga gjashtë të arrestuarit për skemën e mashtrimit me kreditë në Fondin "BESA".
Skandali me 3.7 milion euro i Fondit "BESA" përfshiu 800 persona Skandali i zbuluar dy ditë më parë në Fondin "Besa" me mashtrimin me kreditë ka përfshirë një numër të madh personash du
Çuçi nuk vë gjumë në sy në Himarë dhe ia nxjerr inatin drejtorëve Ministri i Bujqësisë, Bledi Cuçi është shfaqur mjaft i nervozuar me drejtues lokal në Himarë pasi zhurmat e lokaleve nuk
Zbardhet mbledhja e Ramës, caktohet data kur socialistët do marrin bashkitë e djathta Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit e qarqeve të veriut në selinë e PS-së, ku ka bërë dhe porositë e marrje
Përdhunimi i të miturës në Durrës, flet drejtoresha e shkollës Pas publikimit të lajmit të rëndë se një vajzë 8-vjeçare ishte përdhunuar në grup në ambientet e shkollës 9-vjeçare në f
Zaev paralajmëron operacionin fshesa edhe te drejtorët Kryeministri Zoran Zaev paralajmëron rikonstruim të gjerë të eshalonit të dytë dhe të tretë deri në fund të kësaj jave.
Pas riformatimit të Qeverisë me ministrat e rinj, vijon faza e ndryshimit të drejtorëve Pas përfundimit të riformatimit të Qeverisë me ministrat e rinj, vijon faza e dytë, shkarkim dhe emërim i drejtorëve të
Përplasjet e dhunshme, Policia e Shtetit deklaratë urgjente Policia e Shtetit ka lajmëruar se sot në orën 20:40 do të ketë një dekalratë për mediat. Sipas njoftimit bëhet me dije s
Beka: Nuk keni parë gjë akoma Valon Bela, ish drejtor ekonomik në Klinikën për Gjinekologji dhe Obstetrikë ka paralajmëruar se nesër do të dorëzojë ed
Policia fsheh djegien e makinës të drejtoreshës në Shkodër, dyshimet e rënda Policia e Shtetit fsheh një ngjarje të rëndë të ndodhur pak ditë më parë në qytetin e Shkodrës. Në qytetin më të madh
Largohen dy drejtorët e ALUIZNI-t dhe Hipotekave në Durrës, mësohet kush i zëvendëson Emërohet drejtori i Agjencisë Shtetërore e Kadastrës, Drejtoria Rajonale e Durrësit, LirIdon Pula. Largohen dy drejtu
LSI premton sërish fonde për bujqësinë pasi më parë ua dha drejtorëve dhe militantëve të saj Në Tiranë, Berat apo Skrapar mund të gjesh personazhe që nuk kanë asnjë lidhje me bujqësinë apo blegtorinë, megjithatë a
"EMRI/ Drejtoresha e shkollës rrihet shtazërisht nga i forti i PS-së" Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot një ngjarje të rëndë që ka ndodhur sipas tij ne nje shkolle ne Lunder.