999 rezultate për

drejtor

"Furtunë" në Policinë e Shtetit, cilat qytete patën ndryshime Drejtori i Përgjithshëm, Ardi Veliu ka firmosur ndryshime në radhët e policisë në Kukës, Elbasan dhe Dibër. Arjan Muç
KQZ ngre grupin e punës për votën e emigrantëve Teksa na ndajnë më pak se 6 muaj nga zgjedhjet e 25 prill 2021, Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka
52 vjeçari dha fund jetës nga Sanatoriumi, flet drejtori i spitalit Drejtori i spitalit të Sanatoriumit, Perlat Kapisyzi ka folur rreth ngjarjes së rëndë ku 52-vjeçari Preng Gjonaj i dha f
A mund ta shohim Khabibin në një ndeshje për 30-0? Flet drejtori i UFC Edhe pse ai vet tregoi sepo pensionohet nga UFC, Khabib Nurmagomedov mund ta zhvillojë edhe një ndeshje të fundit për të
Juventusi 3 ndeshje pa fitore në Serie A, drejtori sportiv kërcënon gjyqtarët në dhomat e zhveshjes Juventus nuk fiton prej tre javësh në kampionatin italian, teksa pas dy barazimeve në transfertë, erdhi edhe një i tretë
Di Marzio: Igli Tare është drejtori më i mirë sportiv Eksperi i merkatos, Gianluca Di Marzio thotë se Igli Tare është drejtori sportiv më i mirë në Serie A. Gazetari itali
Ismajli lë pas problemet, i bashkohet Spezias në stërvitje Ardian Ismajli është bashkuar në stërvitje me skuadrën e Spezias. Pas një periudhe për mungesë dokumentesh dhe forme
Kush është drejtoresha e re e INSTAT Kuvedi ka emëruar Elsa Dhulin në postin e drejort të ri të përgjithshëm në Institutit të Statistikave. Dhuli u votua
Drejtori i Sanatoriumit: Virusi ka pësuar mutacion, është bërë më agresiv (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka ndarë në facebook një video-mesazh të mjekut Perlat Kapisyzi, në të cil
Vrasje e atentate, largohet nga detyra drejtori i Policisë në Shkodër Pas ngjarjeve kriminale në Shkodër, është larguar nga detyra drejtori i Policisë Vendore në Shkodë Ditët e fundit në
Ministrja e Arsimit mesazh ngushëllimi për drejtorin e shkollës që humbi jetën nga COVID-19 Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka shprehur keqardhjen për vdekjen e drejtorit të shkollës “Lidhja e Prizrenit” në Pasku
Policia e Kosovës zero tolerancë ndaj shkelësve të Ligjit anti-COVID Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj ka mbajtur sot një takim virtual ku ka folur rreth zbatimit
Dalin pamjet, ky është drejtori i shkollës në Tiranë që nuk i mbijetoi virusit COVID-19 (FOTO LAJM) COVID-19 ka marrë jetën e një drejtori shkolle në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se Drejtori i shkollës "Lidhja e Priz
COVID-19 i merr jetën drejtorit të shkollës në Tiranë COVID-19 ka marrë jetën e një drejtori shkolle në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se Drejtori i shkollës "Lidhja e Priz
Kush është drejtori i ri i Kadastrës në Elbasan Gentian Dyrmyshi është emëruar drejtor i ri i Kadastrës Elbasan. 33 vjeçari i diplomuar për drejteM
David Alaba te Juventusi? Flet drejtori i Bayernit Sëfundmi emri i David Alaba është përfolur për një transferim te Juventusi me parametër zero. Por mesa duket Alaba en
U infektua me koronavirus, dërgohet me urgjencë në Turqi Drejtori i Policisë Drejtori i Policisë së Kufirit të Qarkut Gjirokastër, Arben Joco, i prekur prej disa ditësh nga koronavirusi, është dërg
COVID-19 i merr jetën drejtorit në Bashkinë e Tiranës, ish truprojë i Nanos Koronavirusi i ka marrë jetën drejtorit të DPN3 në Bashkinë e Tiranës, Feti Fanaj. Mësohet se Fanaj ishte dërguar në
Shkarkohet nga detyra drejtori i Kadastrës së Durrësit, kush e zëvendëson Shkarkohet drejtori i Kadastrës në Durrës, Artur Çobani. Ndërkohë në vend të tij është vendosur Rezart Elmazi. Çoban
Atentati ndaj Drejtorit të Policisë, gjendet motorçikleta e autorit Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati i rëndë ditën e sotme ndaj drejtorit të Policisë Bashkiakë në Malësinë